Novinky

INSTAGRAMOVÁ FOTO SOUTĚŽ PRO NÁVŠTĚVNÍKY SLOVĚNICKÉHO MLÝNA!!!

25.6.2018

INSTAGRAMOVÁ FOTO SOUTĚŽ PRO NÁVŠTĚVNÍKY SLOVĚNICKÉHO MLÝNA!!!

Vážení návštěvníci areálu Slověnický mlýn,

pro letošní letní sezónu jsme si pro vás připravili fotosoutěž o ceny. A o co se hraje? Vyhrát můžete jeden z čtyř hodnotných outdoorových balíčků.

Jak se zúčastnit?

  • 1. Musíte vlastnit účet na instagramu. Pokud ho ještě nemáte, můžete si snadno stáhnout aplikaci do chytrého telefonu a účet si založit.
  • 2. Vyfoťte co nejoriginálnější fotografii v areálu Slověnického Mlýna.
  • 3. Vložte ji na svůj profil → označit lidi → označte náš instagram „cop_outdoor“ přímo na fotografii!
  • 4. Do příspěvku k fotografii vložte tyto hashtagy: #slovenickymlyn #fotosoutez
  • 5. Sledujte náš instagram a vyhlášení výsledků!

Pravidla soutěže: Pokud účastník splní všechny body ze sekce „Jak se zúčastnit?“, bude jeho fotografie zařazena do soutěže. Soutěž probíhá v termínu 1. 7. 2018 – 31. 8. 2018. Počet vložených fotografií jedním soutěžícím (z jednoho instagramového účtu) není nijak omezen. Každý týden vybereme 2 nejlepší fotografie, které budou zařazeny do finále. Finálové fotografie budeme průběžně sdílet v našem příběhu (stories). Finále proběhne v termínu 1. 9. – 10. 9. 2018, kdy ze všech finálových fotografií vybereme 3 nejlepší, jejichž autoři obdrží hodnotný outdoorový balíček.

Další hodnotný outdoorový balíček získá autor finálové fotografie, která bude mít k 5. 9. 2018 v 22:00 nejvíce „like“(srdíček).

Výherci soutěže budou oznámeni prostřednictvím instagramového profilu „cop_outdoor“ a následně skrz instagram informováni o výhře.

Archív aktualit

Vzdělávací kurz "Nízké lanové aktivity"

Aktuálně: otevřeli jsme možnost přihlášovaní do vzdělávacího kurzu pro pedagogické pracovníky s akreditací MŠMT ČR zaměřeného na přípravu, vázání a vedení programu NÍZKÝCH LANOVÝCH AKTIVIT. Termín: 15. – 17. 2. 2019.

Číst více

Upozornění - provoz areálu Slověnický mlýn pro veřejnost končí v pátek 31.8.2018 v 18 hodin

Upozorňujeme naše milé návštěvníky, že poslední den provozu pro veřejnost v roce 2018 je PÁTEK 31.8.2018, v posledním srpnovém víkendu již bude areál pro veřejnost UZAVŘEN!!! Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na vás o prázdninách 2019!

Číst více

GDPR - PROHLÁŠENÍ O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Prohlášení o zpracování osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a poučení subjektů údajů (dále jen „GDPR“).

Číst více

POZOR! - Objížďka na cestě do areálu Slověnický mlýn

Vážení návštěvníci, dovolujeme si upozornit na nutnost náhradního příjezdu k areálu Slověnický mlýn z důvodu stavebně technických prací v obci Slověnice. Toto upozornění se týká pouze příjezdu ze směru od Lomnice nad Lužnicí nebo od Třeboně.

Číst více

Pojeď na interaktivní kurz "OUTDOOROVÉ FOCENÍ A NATÁČENÍ"

Příprava, samotné focení a natáčení a také postprodukce v outdoorovém prostředí, při sportu, adrenalinových aktivitách, v přírodě, makro focení, natáčení a focení dronem nebo GO Pro kamerou, správné focení a natáčení mobilem a publikace na sociálních sítích – to vše pod vedením lektora Pavla Vítka, R.V.V. studio Praha.

Číst více

Přihlášky na letní tábory 2018 uzavřeny!

Pro všechny milovníky léta a prázdnin jedna důležitá informace. Přihlášky na letní tábory 2018 jsou uzavřeny. Nicméně bychom vás všechny chtěli pozvat třeba do Slověnického mlýna u Třeboně, kde máme otevřeno pro veřejnost celé prázdniny.

Číst více