Novinky

Letní tábory 2017

10.1.2017

Letní tábory 2017

K letním táborům COP patří jednoznačně adrenalin, zážitek, airsoftové mise, táborová atmosféra a pohodoví vedoucí.

Na letošní rok jsme si pro vás připravili tři turnusy. Jeden adrenalinový pro mládežníky ve věku od 12 do 17-ti let s názvem „Avengers team“. Dále dva turnusy pro armíky od 8 do 17-ti let s názvem „PLATOON“. Na co všechno se můžete těšit? Čekají vás nízká a vysoká lana, rafty, aquasorbing a lukostřelba, paintball, airsoftové operace a spousta další zábavy a táborové pohody.

AVENGERS TEAM

A na co konkrétně se můžeš těšit? S Ironmanem se vzneseš do výšek a zdoláš všechny vysoké i nízké překážky, které ti nepřátelé nachystají. Jako superhrdina si budeš moci vyzkoušet i skok do prázdna, při kterém se ti zatají dech. Tímto zábava rozhodně nekončí – a akce teprve začíná! Víš, jaké to je, když se Avengers dostanou do úzkých a musí přežít za každou cenu?… I schopnost přežití je pro akční hrdiny velice důležité a nezbývá ti nic jiného, než si najít vhodné místo pro svůj nocleh a přežít tam až do rána! Jsi schopen vyšplhat do výšky? Slézt a slanit všelijaké stěny? Buď si jistý, že horolezectví je základní dovedností všech superhrdinů a i ty se této dovednosti naučíš! Nakonec se budeš pohybovat a mít trefu jako Hawkeye.

PLATOON

Jak to bude na táboře? Během tábora projdete třemi velkými airsoftovými operacemi, které budou napodobovat skutečné bojové akce amerických jednotek ve Vietnamu. Vyzkoušíte si jak roli Američanů, tak roli jednotek NVA. Ale pozor, záleží jen a jen na vás, jak to celé dopadne. První velkou bojovou operací bude „Údolí la Drangd“ z filmů známé jako „Údolí stínů“. Druhou bude akce známá pod názvem „Operace Crimp“, která měla za úkol lokalizovat a zničit hlavní velitelství Národní fronty osvobození pro oblast Saigonu. Ve zkratce si nasimulujeme prohledávání a zajišťování podzemních bunkrů. Třetí velkou airsofttovou akcí bude operace s názvem “White Wing“, která byla dříve známá pod názvem „najdi a znič“. Pěšáci 1. jezdecké divize (výsadková) byli vysazováni z vrtulníků přímo do zón boje, kde se okamžitě zapojovali do těžkých bojů.

Více informací a PŘIHLÁŠKU naleznete ZDE

Archív aktualit

Programová sezóna 2017 pro veřejnost ve Slověnickém mlýně skončila

Posledním dnem v srpnu byla ukončena programová sezóna pro veřejnost ve Slověnickém mlýně. Zájemci o dobrodružné, adrenalinové či zábavné programy v našem středisku se mohou těšit na další sezónu, která s sebou přinese další novinky, zejména v programech pro rodiny s dětmi. Všem návštěvníkům děkujeme za přízeň a věříme, že si užili ZÁBAVU PRO CELOU RODINU!

Číst více

Top-ArmyShop.cz podpoří aktivity COPu!

Na stránkách TOP-ARMYSHOP.CZ si podle všeho váží nejen osob nasazujících za nás denně své životy jako jsou hasiči, policisté a vojáci v zahraničí (viz. u nich nedávno zahájená akce dotýkající se desetiprocentní slevy na vybrané vybavení nazvaná Army Friendly), ale zjevně i našich dětí. A proto také chtějí podpořit programy COP – CENTRUM OUTDOOROVÝCH PROGRAMŮ.

Číst více

Hledáme nové instruktory

HLEDÁME NOVÉ INSTRUKTORY – BRIGÁDNÍKY! Pokud se chceš zapojit do party COPáků a podílet se na přípravě a…

Číst více

PLATOON – airsoftový letní tábor

3000 výsadkářů dorazí do Vietnamu. Američtí vojáci 1. jízdní divize se vylodí ve Vietnamu. Transportní loď na dopravu vojáků připluje s 3000 výsadkáři do hlubokých vod zálivu, kde se začnou vyloďovat v Cam Ranh ležícím 180 mil severovýchodně od Saigonu, aby posílily U.S. bojové jednotky, kde Američané budují velkou základnu. Zde muži přestoupí do vyloďovacích člunů, které je přepraví na pobřeží.

Číst více

Přijímáme objednávky na ŠVP pro 1. - 6. třídy ZŠ na 2017 !

Sezóna 2016 ještě zcela neskončila a již se nám plní kalendář akcí na rok 2017, proto neváhejte a objednávejte včas Školy v přírodě na jarní, popř. podzimní měsíce následujícího roku. Naší doménou je především kvalitní, netradiční prožitkový program, se kterým přijedeme buď my za vámi, nebo jej můžete využít v některé z našich čtyřech kmenových lokalit na Vysočině nebo v Jižních Čechách.

Číst více

Ukončení provozu ve Slověnickém mlýně pro rok 2016

Posledním srpnovým dnem byla ukončena programová sezóna pro veřejnost ve Slověnickém mlýně v roce 2016. Zájemci o dobrodružné, adrenalinové či zábavné programy v našem středisku se mohou těšit na další sezónu, která s sebou přinese další novinky, zejména v programech pro rodiny s dětmi. Všem návštěvníkům děkujeme za přízeň a věříme, že si užili ZÁBAVU PRO CELOU RODINU!

Číst více