Novinky

Top-ArmyShop.cz podpoří aktivity COPu!

24.1.2017

Top-ArmyShop.cz podpoří aktivity COPu!

Na stránkách TOP-ARMYSHOP.CZ si podle všeho váží nejen osob nasazujících za nás denně své životy jako jsou hasiči, policisté a vojáci v zahraničí (viz. u nich nedávno zahájená akce dotýkající se desetiprocentní slevy na vybrané vybavení nazvaná Army Friendly), ale zjevně i našich dětí. A proto chtějí podpořit programy organizace COP – CENTRUM OUTDOOROVÝCH PROGRAMŮ.

Je to jistě chvályhodná činnost, přece jen, dnešní děti mají tendence trávit veškeré své volno převážně nad PC, popřípadě (ano, toto je opravdu „lepší“ případ) někde na hřišti uprostřed betonové džungle a aut), takže podpořit letní tábory skrze airsoftový tábor PLATOON v zeleni (doslova jde o odměny pro ty opravdu nejlepší dětské účastníky) je z jejich strany opravdu správná volba.

Rádi bych tímto TOP-ARMYSHOPu vzdali za toto gesto dík. Ten se mimochodem věnuje prodeji veškerého vybavení pro neuvěřitelné dovolené pod hvězdami a táboření absolutně kdekoliv (u nás i ve světě). A nesmíme zapomenout ani na outdoorové oblečení, survivalové vybavení a prakticky vše představitelné, po čem by jen moderní milovník přírody mohl zatoužit.

Archív aktualit

Programová sezóna 2017 pro veřejnost ve Slověnickém mlýně skončila

Posledním dnem v srpnu byla ukončena programová sezóna pro veřejnost ve Slověnickém mlýně. Zájemci o dobrodružné, adrenalinové či zábavné programy v našem středisku se mohou těšit na další sezónu, která s sebou přinese další novinky, zejména v programech pro rodiny s dětmi. Všem návštěvníkům děkujeme za přízeň a věříme, že si užili ZÁBAVU PRO CELOU RODINU!

Číst více

Letní tábory 2017

K LETNÍM TÁBORŮM COP PATŘÍ JEDNOZNAČNĚ ADRENALIN, ZÁŽITEK, AIRSOFTOVÉ MISE, TÁBOROVÁ ATMOSFÉRA A POHODOVÍ VEDOUCÍ. Na letošní rok jsme si pro vás připravili tři turnusy. Jeden adrenalinový a dva airsoftové speciály.

Číst více

Hledáme nové instruktory

HLEDÁME NOVÉ INSTRUKTORY – BRIGÁDNÍKY! Pokud se chceš zapojit do party COPáků a podílet se na přípravě a…

Číst více

PLATOON – airsoftový letní tábor

3000 výsadkářů dorazí do Vietnamu. Američtí vojáci 1. jízdní divize se vylodí ve Vietnamu. Transportní loď na dopravu vojáků připluje s 3000 výsadkáři do hlubokých vod zálivu, kde se začnou vyloďovat v Cam Ranh ležícím 180 mil severovýchodně od Saigonu, aby posílily U.S. bojové jednotky, kde Američané budují velkou základnu. Zde muži přestoupí do vyloďovacích člunů, které je přepraví na pobřeží.

Číst více

Přijímáme objednávky na ŠVP pro 1. - 6. třídy ZŠ na 2017 !

Sezóna 2016 ještě zcela neskončila a již se nám plní kalendář akcí na rok 2017, proto neváhejte a objednávejte včas Školy v přírodě na jarní, popř. podzimní měsíce následujícího roku. Naší doménou je především kvalitní, netradiční prožitkový program, se kterým přijedeme buď my za vámi, nebo jej můžete využít v některé z našich čtyřech kmenových lokalit na Vysočině nebo v Jižních Čechách.

Číst více

Ukončení provozu ve Slověnickém mlýně pro rok 2016

Posledním srpnovým dnem byla ukončena programová sezóna pro veřejnost ve Slověnickém mlýně v roce 2016. Zájemci o dobrodružné, adrenalinové či zábavné programy v našem středisku se mohou těšit na další sezónu, která s sebou přinese další novinky, zejména v programech pro rodiny s dětmi. Všem návštěvníkům děkujeme za přízeň a věříme, že si užili ZÁBAVU PRO CELOU RODINU!

Číst více