Novinky

Školy v přírodě mají nové tématické příběhy

2.2.2021

Školy v přírodě mají nové tématické příběhy

Školy v přírodě mají nové tématické příběhy

Na sedm úspěšných a oblíbených témat ŠVP pro 1. stupeň základních škol navazují dvě zbrusu nová z podzimu 2020.

Pro mladší děti jsme připravili zábavné putování napříč známými pohádkami, plné her, soutěží, dobrodružství a hlavně legrace s názvem Z pohádky do pohádky.

Starší děti se mohou těšit na Stroj času – cestování napříč časem, kde se naučí něco nového o historii a jejich úkolem je zabránit neznámým agentům aby zničili svět jak ho známe a hlavně jeho budoucnost!

Tématické programy pro ŠVP nejsou jen „nápad a jdeme na to“, jejich příprava a vývoj zabere spoustu času, výroba kostýmů a rekvizit jsou mnohdy téměř umělecká díla. Pro instruktory to není pouze přípravná práce, snaží se totiž do příběhu otisknout něco ze sebe, přidávají svoje okamžité nápady i dlouhé hodiny přemýšlení. Cílem je ale vždy pouze jeden – dát dětem atraktivní a poutavý příběh, který je baví, ale také je rozvíjí tím správným směrem.

Programy škol v přírodě v podání COP jsou příběhy s duší!

Archív aktualit

Školní výlety 2021

Pokud to aktuální situace a její vývoj dovolí, rádi vás přivítáme na atraktivním školním výletě pro vaše žáky nebo studenty.

Číst více

Sportovní kurzy kdekoliv v České republice

Vzhledem ke covidové situaci jsme od loňského roku omezeni v cestování, proto jsme připravili atraktivní náhradu za sportovní kurzy ve slovinských horách do českého prostředí.

Číst více

Už jste nás navštívili v RS Meziříčko?

Třetím rokem provozujeme rekreační středisko Meziříčko na Vysočině a těšíme se na postupné budování outdoorového centra pro naše klienty a příznivce!

Číst více

Nové kontaktní a prezentační místo COP v Praze!

Od září 2020 se s námi můžete potkat v nové kanceláři v Praze, a to nejen na předem domluveném osobním jednání či povídání, ale také na osobní prezentaci některé vámi vybrané akce.

Číst více

COP má nového „člena rodiny“

Protože spousta našich akcí a programů probíhá v námi milovaném Slovinsku a je o ně čím dále větší zájem, založili jsme zbrusu novou zážitkovou cestovní kancelář COP TRAVEL.

Číst více

COP v novém kabátě

COP slaví 25 let své působnosti na trhu. Každá oslava má mít i nějaký ten dárek, a my jsme sobě i vám nadělili zbrusu nové logo.

Číst více