Reference

Spokojení klienti jsou ta nejlepší vizitka. 
Podívejte se na hodnocení našich klientů, mluví samo za sebe.

Absolvovali jste některý z našich programů?
Přidat hodnocení

Hodnocení akce

Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
ŠVP - Robinsonův ostrov

Dobrý den, týden v Železné Rudě jsem si všichni velice užili. Instruktoři Karel, Eliška a Nikča byli parťáci do nepohody schopní se přizpůsobit dětem, počasí i nečekaným situacím. Děti jim plně důvěřovaly, oceňovaly náplň celého programu Robinsonův ostrov, který instruktoři přizpůsobovali místním podmínkám i našim požadavkům. Ještě jednou moc děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci.

ŠVP - Robinsonův ostrov
Mgr. Radka Valachová
ZŠ Rokycany
ŠVP - Robinsonův ostrov

S programem jsme byli spokojení - jak děti, tak my, pedagogové. Děkujeme. :-)

ŠVP - Robinsonův ostrov - ZŠ Ústavní Praha
Melanie Nováková
ZŠ Ústavní Praha
Hodnoceno návštěvníky Mapy.cz

Váš podnik září i letos mezi nejlépe hodnocenými místy na Mapy.cz

Smekáme před vámi a buďte zaslouženě pyšní, co pro svůj podnik děláte. Lidé ho chválí a doporučují ostatním. A protože vaše skvělá práce nemůže ani letos zůstat bez odměny, do poštovní schránky vám brzy dorazí zelená obálka s „odznakem“ kvality pro rok 2024. Samolepku lidé znají a nalepená na dveřích nebo výloze vašeho podniku dokazuje, že se u vás zákazníkům dostane prvotřídních služeb.

Hodnoceno návštěvníky Mapy.cz
Návštěvníci areálu Slověnický mlýn
Seznam.cz
Oslava výročí svatby v RS Meziříčko

Dobrý den, děkuji za fakturu, kterou jsem včera zaplatil. Faktura je velmi pěkně udělaná po grafické stránce, včetně QR kódu, což oceňuji. Stejně jako velice oceňuji ochotu, vstřícnost a celkový přístup pana Karla Brožka, se kterým jsem od začátku komunikoval. Jeho práce je příkladná a zážitek z pronájmu RS v Meziříčku díky němu máme o poznání lepší. Ještě jednou děkuji a třeba zase někdy příště! Ať se daří, Jan Kabrhel

COP - Oslava výročí svatby v RS Meziříčko
Jan Kabrhel
Adaptační kurz - Gymnázium Hodonín

Dobrý den, pane Hrdličko, na začátku tohoto týdne (11. - 13. 9.) jsme u Vás s naší školou (GOAH Hodonín) absolvovali adaptační kurzy. Na Vašich kurzech oceňujeme zejména profesionalitu jednání a přístupu vedoucího instruktora a RS a Vašich instruktorů, kteří pracovali s našimi třídními kolektivy.

(redakčně kráceno)

Adaptační kurz - Gymnázium Hodonín
Mgr. Marie Ilčíková
Školní metodik prevence na GOAH
Adaptační kurz v RS Meziříčko - ZŠ Nehvizdy

Dobrý den, pane Hrdličko, včera jsme se vrátili z adaptačního kurzu v Křižanově. Chtěl jsem Vám poděkovat za moc hezkou realizaci programu a šikovné instruktorky. Děti si celé tři dny užily. Program byl velmi pěkně namíchán odmoderován a zabezpečen. Obzvlášť Jana je člověk na svém místě. Děkujeme.

Adaptační kurz v RS Meziříčko - ZŠ Nehvizdy
Mgr. Lukáš Alt
ZŠ Nehvizdy
Masarykova univerzita Brno - pobyt v RS Meziříčko

S pobytem jsme byli spokojení, moc díky.

Masarykova univerzita Brno - pobyt v RS Meziříčko
Jan Česnek
Masarykova univerzita Brno
Airsoft a lanový park

Dobrý den, děkuji Vám za krásné zážitky, všem se Airsoft i Lanová dráha moc líbily. Fakturu proplatíme. Děkuji Vám. Přeji pěkný den. S pozdravem MUDr. Dan Nekvapil

COP - lanový park
MUDr. Dan Nekvapil
KODOKAI BRNO z.s.
Školní výlet

Děkuji za fakturu. Výlet se nám líbil. Aktivity i slečna instruktorka byly skvělé. S pozdravem Kateřina Zedníčková

COP - školní výlety
Mgr. Kateřina Zedníčková
ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou
Sportovní kurz ve Slovinsku

Dobrý den, děkuji za perfektní přípravu kurzu za podmínek, které byly v Kempu… Dík Míše za nepřebernou ochotu a neskutečné nasazení. Všem se moc líbilo a žáci i my jsme byli spokojeni. Děkuji a těším se na spolupráci!

COP - sportovní kurzy ve Slovinsku
Mgr. Pavla Hřebíková
SZŠ Ruská Praha
Školní výlet v RS Meziříčko

Dobrý den, pane Hrdličko, děkuji za zaslání faktury - předala jsem jí paní ekonomce k uhrazení. Děkujeme za pěkný program a vašim šikovným instruktorům, Karlovi a Vojtovi, za dobře odvedenou práci a pěkný přístup k našim dětem.Budeme se těšit zase příště na spolupráci.

COP - školní výlety
Marie Kernstocková
ZŠ Hroznová Brno
Sportovní a outdoorové aktivity na školním výletě

Dobrý den, děkujeme za aktivity, které jste si pro nás připravili, přestože nám počasí nepřálo.

Školní výlety COP - ZŠ Otnice, ilustrační foto
Mgr. Jana Hladká
ZŠ Otnice
Školní výlet v DRAK Křižanov

Vážený pane Hrdličko, žákům se program líbil a i spolupráce s lektory byla fajn. Určitě Vás budu doporučovat dále.

COP školní výlety
Mgr. Gabriela Sigmundová
ZŠ Jihomoravské náměstí Brno
Adaptační kurz v RS Meziříčko

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za adaptační kurz, který jste organizovali pro naši školu. Ohlasy našich studentů a třídních učitelů jsou velmi kladné a tak máme velkou radost. Třídní učitelé se shodli, že by pro příští školní rok určitě znovu zvolili Vaši agenturu ... Ještě jednou děkuji jménem naší školy za spolupráci a vstřícnost a budeme se těšit za rok zase na viděnou! (redakčně zkráceno)

COP - Adaptační kurz GOAH (ilustrativní foto)
PhDr. Veronika Benešová
zástupkyně Gymnázia a Obchodní akademie Hodonín
Školní výlet v RS Meziříčko

Moc Vám děkujeme za bezvadnou akci - školní výlet. Všichni jsme si to velmi užili, děti byly nadšené. Instruktoři, které jsme měli k dispozici, byli skvělí! Byli jsme spokojeni i se spoluprací veškerého personálu. Díky moc. Za kolegy s pozdravem Miriam Pokorná

Školní výlet - reference FZŠ O. Chlupa
Miriam Pokorná
FZŠ O. Chlupa Praha
Sportovní kurz v DRAK Křižanov

Pane Hrdličko, moc děkujeme za program, který pro nás připravil COP dne 22.6. v Křižanově. Žákům se opět moc líbil. Za mě velká pochvala za organizaci celého dne, krásně jsme to zvládli do večeře a nebylo nutné nic odkládat na večer, případně nějaké aktivity rušit. Všichni Vaši instruktoři byli fajn a vše měli dobře připraveno. A teď Vás jen moc prosím o rychlé vyúčtování celé akce, abych to stačila do konce června dát k proplacení :-) Na další spolupráci se za SZŠ Pardubice těší Blanka Hlavničková

SZŠ Pardubice sportovní kurz - bumperball
Mgr. Blanka Hlavničková
SZŠ Pardubice
Školní výlet s programem

Dobrý den, ve dnech 15. - 17. 6. jsme využili vašich služeb v rámci školního výletu, za což moc děkujeme, neboť program byl super!

Děkuji a s pozdravem Mgr. Lenka Kulichová Jiráková

COP Školní výlet
Mgr. Lenka Kulichová Jiráková
Základní škola Havlíčkův Brod
Sportovně turistický kurz Bovec, Slovinsko

Ještě jednou moc děkuji za koordinaci převozu mého syna na vlak do Villachu! Takový pozitivní přístup k celé akci, která nebyla jednoduchá, to byla záruka úspěchu!! Vše zdárně dopadlo, byla to i vaše zásluha. Rafting a všechny ostatní činnosti prý byly také super! Ještě jednou díky!

Sportovně turistický kurz Bovec, Slovinsko
Marek Jaroš
Gymnázium Sladkovského Praha
Expedice PřesBar pro handicapované nádšence

Ahoj Hrdlo, chtěla bych Ti za celý tým Expedice PřesBar poděkovat za tvůj sponzorský dar. Díky něho si se podílel na uskutečnění  báječného projektu a pomohl si nám tak zbourat bariéry. 

Za celý týden se nám povedlo splout část řeky Oravy, kde si naše nevidomá Nelča vyzkoušela, jaké je to být zadákem na lodi a řídit ji. Na kole a handbicích se nám podařilo ujet 50 km a zvládl to i náš Jarda s mentálním postižením a to měl kolo, jakoby si chtěl jet do večerky pro 10 rohlíků.  A na závěr, což byl pro nás všechny asi nejnáročnější úsek jak fyzicky, tak asi i psychicky, zdolat Velkou Fatru. 

A podařilo se!!! Zvládli jsme ji přejít se třemi lidmi s tělesným postižením, z toho dva byli na vozíku, s jednou super holčinou s kochleárním implantátem, se dvěma lidmi se zrakovým postižením a s jedním klučinou s mentálním handicepem

A za tohle všechno díky, že jsi chtěl být součástí!!! Jako ochutnávku ti posílám video z celého týdne: https://www.youtube.com/watch?v=iNJrD9MYzfc  Máš u mě schované expediční tričko a nějaké samolepky. Tričko tedy velikosti "L", ale já věřím že s tvou postavičkou a neustálým běháním po horách Ti padne jako ulité :-). Ještě jednou děkuji a snad se v téhle sezónně uvidíme, Terka

Expedice PřesBar
Tereza Velká
členka projektu PřesBar FTK Univerzity Palackého v Olomouci
Slovinsko, Bovec - Kurz přežití

Děkuji za profesionální přístup a spolupráci na Kurzu přežití pro BPČ obor. Všichni akci hodnotili kladně. Program byl přizpůsoben věku i fyzičce žáků.
Dobrá nálada a organizace byla 100%. Těšíme se na další spolupráci.

Slovinsko, Bovec - Kurz přežití COP
Mgr. Pavla Hřebíková
SZŠ Praha 10, bezpečnostně právní činnost
Sportovní kurz Bovec, Slovinsko, květen 2022

Byla jsem na akci poprvé a byla jsem moc spokojená. Program byl vytvořen na ,,míru" oboru BPČ. Těšíme se na další spolupráci.

Školní sportovní kurz Slovinsko
Mgr. Gabriela Anisová
SZŠ Vinohrady, Praha
Firemní team building

Dobrý den,

Chtěla bych Vám moc poděkovat za organizaci a spolupráci na našem teambuildingu v Křižanově.

Všechno klaplo a proběhlo bez jediného zádrhele, děkuji za operativní úpravu programu i kolegovi Karlovi za moderování.

Všichni si to náramně užili, mám na akci jen kladné ohlasy, takže ještě jednou velké díky a pokud bude příležitost, poptáme Vás příště zase.

COP OUTDOOR - firemní programy
Michaela Králová
CDC Data s.r.o.
Skvěle připravený program pro naše žáky

Dobrý den pane Hrdličko, děkujeme úžasným nadšencům Karlovi, Báře a Vaškovi za skvěle připravený program pro naše žáky. Všichni byli velice spokojeni.Těšíme se na další spolupráci!

COP OUTDOOR reference
Mgr. Tamara Kuchtová
ředitelka ZŠ Letonice
Škola v přírodě na Šumavě - Zelená Lhota

Moc děkujeme za skvělý týden na Šumavě! Přes nepřízeň počasí si děti týden maximálně užily, velmi kladně hodnotíme přístup instruktorů, obsah programu, operativnost vašeho týmu, skvělý vztah k dětem a doufáme, že i příští školní rok s vámi budeme moci spolupracovat.

Škola v přírodě na Šumavě - Zelená Lhota, pro ZŠ Jižní předměstí Rokycany
Mgr. Radka Valachová
ZŠ Jižní předměstí Rokycany
Klub Novofoundlanský pes

Dobrý den, právě jsem provedla úhradu faktury. Chtěla bych moc poděkovat za spolupráci, moc rádi se k vám vracíme. Zároveň bych se chtěla domluvit na další sezónu... Moc děkuji a přeji hezký den!

Klub Novofoundlanský pes v RS Meziříčko
Michaela Kollertová
Klub Novofoundlanský pes
Spolu po COVIDu - adaptační výchovně vzdělávací kurz

Vážený pan Hrdličko,

děkuji za zaslání faktury a hlavně Vám moc děkujeme za krásné zážitky a skvělé služby, které jste nám poskytovali. Přejeme krásný den a jsme s pozdravem! Barbora Pánková

Spolu po COVIDu - SŠ Obchodní Praha, Belgická
Barbora Pánková
Střední škola obchodní Belgická, Praha 2
Zábava při rozlučce se svobodou ve Slověnickém mlýně

Dobrý den,
Nyní jsem narazil na náš chat a vzpomněl jsem si, že jsem vám chtěl napsat a poděkovat za umožnění uspořádání rozlučky pro kamaráda. Atrakce byly parádní, užili jsme si Paintball, Aquaroller a Bumperball. O příjemném jednání vašeho personálu ani nemluvím. Holky byly vstřícné a stále usměvavé. Díky vašemu areálu jsme večer už moc nevydrželi, ale i přes to jsme si to náramně užili. Ještě jednou děkujeme. Pokud bude někdo hledat typ na rozlučku, tak váš areál budu doporučovat. S pozdravem Petr Michalčák

Zábava při rozlučce se svobodou ve Slověnickém mlýně
Petr Michalčák
Objednatel a účastník programu
Adaptační program "Spolu po COVIDu"

Dobrý den pane Hrdličko, děkuji za zprávu a za realizaci programu.

Se žáky, kteří se akce zúčastnili, jsem mluvila, a musím konstatovat, že byli velice spokojeni. Program byl pro ně atraktivní, myslím, že někteří z nich by si podobné aktivity nemohli vzhledem k jejich finanční náročnosti dopřát. Pochvalně se zmiňovali také o instruktorech, kteří se jim opravdu věnovali. Prosím vyřiďte i jim naše velké poděkování. Ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci. S pozdravem Marie Mrázová

Centrum outdoorových programů - Spolu po COVIDu
Ing. Marie Mrázová
Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod
Sportovní kurz ve Slovinsku

Vážený pane řediteli, rádi bychom Vám co nejsrdečněji poděkovali za spolupráci při organizaci sportovního kurzu pro Střední zdravotnickou školu obor Bezpečnostně – právní činnost, v Bovci ve Slovinsku. Ve dnech 16. – 21. června 2019 naši žáci absolvovali pod vedením vedoucího instruktora Bc. Tomáše Marka sportovní kurz. Musím vyjádřit velkou spokojenost s profesionálním jednáním. Jeho pracovní nasazení, přístup, ale i nesmírná ochota nám zpříjemnila pobyt. Připravenost, znalost prostředí, slušnost a hlavně vstřícnost nás doprovázela celý pobyt. Takové jednání, bohužel, není v dnešní době běžné. Maximální profesionalita, bezpečnost a zároveň pohoda ještě více umocnila příjemnou atmosféru pobytu v zahraničí. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

COP Outdoor Sportovní kurzy ve Slovinsku
PhDr. et Mgr. Ivanka Kohoutová, Ph.D
ředitelka školy
Gymnázium Benešov - sportovní kurz ve Slovinsku

Ahoj všem do COPu, chtěla bych vám poděkovat za skvěle odvedený sporťák pro naše druháky a parádní zážitky ve slovinských Julských Alpách. Velmi vyzdvihuji nejen velký důraz na bezpečnost všech účastníků, ale také osobní přátelský a přesto profesionální přístup instruktorů. Ráda s vámi jezdím již více než deset let na české i slovinské akce a moc se opět těším na další sezónu! Zdraví Alena a všichni z kurzu!

Sporotovní kurz COP pro Gymnázium Benešov ve slovinských Julských Alpách
Mgr. Alena Marešovská
profesorka a výchovná poradkyně Gymnázia Benešov
IPEX, a.s. - teambuilding

Dobrý den, moc děkujeme za vaše instruktory, kteří se nám v pátek věnovali. Všichni jsme byli moc spokojení.
Ještě jednou díky! 

IPEX, a.s. - teambuilding
Jana Borecká, DiS.
Back office assistant, IPEX a.s.
Rodinný den pro IP Polná

Dobrý den, rád bych poděkoval za bezva programovou akci pro rodinné příslušníky zaměstnanců IP Polná ve středisku RS Meziříčko - užili jsme si to nejen s kolegy, ale i s celou mojí rodinou, hlavně Mareček byl nadšený z raftování, aquazorbingu a taky z pohádkové stezky. Bylo to moc fajn a už se těšíme na nějakou příští společnou akci! Díky, Jirka

Rodinný den pro IP Polná
Jiří Doležal
manažer marketingové skupiny
Outdoorové setkání klientů a průvodců CK Livingstone
  • Myslím, že účel teambuildingové akce byl splněn na 260% :-))) Martina Veselá
  • ...moc děkujeme za Křižanov. Program byl skvěle připraven, opravdu jsme si to moc užili a těšíme se na další setkání. Ivana  Holečková
  • Myslím si, že i když počasí poněkud nespolupracovalo, že to byla příjemná akce a že se bavili i všichni zúčastnění a celkově měli dobrou pohodu. Bylo to cítit i z jejich reakcí u každého z našich vystoupení. A na vás, organizátorech, musím ocenit profesionalitu práce s lidmi. Díky, Šárka Slámová
Outdoorové setkání klientů a průvodců CK Livingstone
MgA. Darja Šmídová
CK Livingstone