Zážitky pro veřejnost

Zábava pro všechny generace!

Přijeďte si v létě užít zábavu a dobrodružství do Slověnického mlýna. Anebo společně vyrazíme na lekce nordic walkingu? Nordic znamená severní, ale my se vydáme i na jih a to kdykoliv během roku. A pro opravdové fajnšmekry pořádáme zážitkové zájezdy s naší cestovní kanceláří COP Travel.

Máme 25 let zkušeností s volnočasovými a zábavními aktivitami v přírodě. Starat se o vás budou zkušení instruktoři s veškerým vybavením a zázemím pro outdoorové aktivity a programy. Pozor! Některé aktivy lze provozovat jen v našem areálu Slověnický mlýn, většinu však dokážeme připravit kdekoliv. Třeba i u vás nebo v kdekoliv jinde v rámci celé ČR.

Co vám můžeme nabídnout?

Převážná většina aktivit pro veřejnost z nabídky našeho Centra outdoorový programů se odehrává v přírodním a neformálním prostředí. 

Outdoorový areál SLOVĚNICKÝ MLÝN
COP Outdoor programy pro veřejnost Slověnický mlýn

V překrásném prostředí jižní Čech se rozprostírá přírodní areál Slověnický mlýn (cca 10 km od Třeboně). V průběhu letních prázdnin nabízíme všem návštěvníkům, bez ohledu na jejich věk,  jedinečné zážitky, které zažijete jenom u nás.

V areálu najdete celou řadu dobrodružných a adrenalinových aktivit:  lanové parky pro dospělé i malé děti, paintball, vodní aktivity, vzduchovou trampolínu, lukostřelnici a další.

Nejmenší děti se svým doprovodem se mohou proběhnout po bosonoží stezce, plnit pohybově dovednostní úkoly na pohádkové stezce vodníka Pentličky, popř. nakrmit nebo pohladit kozy, ovečky a lamy v okolních ohradách. V neposlední řádě najdete v areálu občerstvení s pestrým sortimentem pití i jídla. 

Navštivte nás ve Slověnickém mlýně

Privátní a skupinové lekce NORDIC WALKING
COP Outdoor programy pro veřejnost Nordic walking

Nordic walking je chůze se speciálními chodeckými holemi. Vedle příjemného pohybu v přírodě je to i velice efektivní a poměrně snadná cesta ke zdokonalení fyzické kondice bez ohledu na věk, pohlaví nebo tělesnou zdatnost – i lidé se zdravotním omezením mohou nordic walking provozovat. Více informací k aktivitě

V tuzemsku i v zahraničí

Nabízíme vám osobní (privátní) nebo skupinové lekce v jižních Čechách nebo na Vysočině. Budeme se vám osobně věnovat, seznámíme vás se správnou technikou chůze a práce s holemi (ty vám rádi zapůjčíme). Pokud vás severská chůze zaujme, můžete se s námi zúčastnit i některého z víkendových zážitkových programů v ČR a nebo se vydáme do Slovinska nebo Chorvatska s naší zážitkovou cestovní kanceláří COP Travel.

Naši instruktoři nordic walking jsou členové Českomoravské federace nordic walking.

Zážitková cestovní kancelář COP TRAVEL
COP Outdoor programy pro veřejnost cestovní kancelář COP Travel

Naše cestovní kanceláří pořádá celou řadu překrásných a jedinečných zájezdů do námi milovaného Slovinska či Chorvatska. V katalogu zájezdů najdete i akce v České republice. 

Mimořádný důraz klademe na osobní přístup a nezapomenutelné zážitky. Cestujeme malých skupinkách vlastními minivany. Zásadně jezdíme přes den, staráme se o vás jako o vlastní :-) Záleží nám na tom, abyste si zájezd a zážitky s ním spojené užili s maximálním komfortem.

Podívejte se na nabídku našich zážitkových zájezdů!

Více informací

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, nápady, požadavky čí již přímo zájem o některý z našich programů pro veřejnost, kdykoliv nás kontaktujte, rádi s vámi vše probereme. 

Rychlý kontakt

Navštivte nás ve Slověnickém mlýně!

Areál je pro veřejnost otevřený od 26. června do 29. srpna 2021, denně od 10 do 18 hodin. Program si nemusíte nijak rezervovat (pouze na paintball je nutná rezervace jeden den předem). 

Více o středisku:

COP Outdoor Slověnický mlýn

Přírodní areál 8 km od Třeboně nabízí svým návštěvníkům zábavu a odpočinek (bez ubytování) v překrásné jihočeské krajině. Těšit se můžete na bohaté outdoorové vyžití pro veřejnost (pouze letní prázdniny) i objednané skupiny.

Nezapomenutelné aktivity

Do přírodního areálu Slověnického mlýna jsme přidali celou řadu netradičních či méně známých aktivit s příchutí dobrodružství a adrenalinu. Aktivity jsou vhodné pro návštěvníky všeho věku. Některé jsou více individuální, u některých naopak tzv. tvrdíme muziku vzájemnou spoluprací nebo společným zážitkem. Cílem je, abyste si z našeho areálu odnesli opravdu nezapomenutelný zářez do vašeho JÁ!

Spoustu outdoorových nebo adrenalinových aktivit si můžete také užít na našich zážitkových zájezdech s CK COP Travel.

Na co se můžete těšit?

V rámci programů pro veřejnost pro vás připravujeme řadu nezapomenutelných zážitků:

Přizpůsobíme Vám program i termín na míru!

Rádi vyhovíme všem vašim přáním, ale ani naše kapacita není neomezená. Rezervujte si termín včas!

Potřebujete poradit?
Rádi poradíme a pomůžeme s výběrem.
Bc. Petr Hrdlička
Bc. Petr Hrdlička