Programy pro firmy

4 střediska v ČR nebo s programem dojedeme za vámi

Chcete zrealizovat aktivní outdoorový program pro vaše zaměstnance, klienty nebo partnery? S radostí vám připravíme požadovaný program šitý přímo na míru podle vašich cílů a požadavků!
 

Bohatá nabídka programů pro firmy

Outdoorovým programem s adrenalinovými prvky spolehlivě okořeníme vaše výjezdní zasedání, konferenci, firemní akci pro zaměstnance a jejich rodiny. Postaráme se o teambuilding pro nižší, střední i TOP management.

Zajímá-li vás ta nejvyšší kategorie firemních programů, vezmeme vás do Slovinska na některý z vyladěných tematických zážitkových zájezdů pro firmy. Prozkoumejte nabídku naší zážitkové cestovní kanceláří COP Travel.

Kouzlo neformálního prostředí

Převážná většina našich firemních programů se odehrává v přírodním, neformálním prostředí. Účastníci se snáze uvolní, formální funkce jdou stranou, zážitky se stávají bezprostředními. 

Naše střediska

Firemní outdoorové programy nejčastěji zajišťujeme v našich kmenových střediscích na Vysočině (RS Meziříčko, DRAK Křižanov, RS Nesměř) a v Jižních Čechách (Slověnický mlýn). Anebo dojedeme s program až za vámi – do vámi vybrané lokality.

COP Centrum outdoorových programů RS Meziříčko

RS Meziříčko se může pochlubit skupinovým ubytováním ve vícelůžkových chatách, a proto je ideálním místem pro školní výlety, letní tábory, sportovní kurzy nebo outdoorové akce firem a zájmových sdružení.

COP Outdoor RS DRAK Křižanov

Rekreační středisko DRAK Křižanov se nachází v atraktivním prostředí Českomoravské vrchoviny nedaleko Velkého Meziříčí. Poskytuje ubytování v chatách i budově a bohatý outdoorový program pro objednané skupiny.

COP Centrum outdoorových programů RS Nesměř

RS Nesměř je středisko na břehu divoké řeky Oslavy, vzdálené 5 km Velkého Meziříčí. Díky ubytování v chatách i v budově je vhodné především pro školy v přírodě.

COP Outdoor Slověnický mlýn

Přírodní areál 8 km od Třeboně nabízí svým návštěvníkům zábavu a odpočinek (bez ubytování) v překrásné jihočeské krajině. Těšit se můžete na bohaté outdoorové vyžití pro veřejnost (pouze letní prázdniny) i objednané skupiny.

Nezapomenutelné aktivity

Opíráme se o 25 let zkušeností (nejen) s firemními programy. Máme špičkové programové zázemí, zkušené instruktory a veškeré vybavení pro zážitkové aktivity. To všechno jsou důvody, proč se těšíme velké obliby outdoorových firemních akcí všeho druhu. Některé outdoorové aktivity lze provozovat jen v jednom z našich čtyřech středisek, jiné ve všech, ale většinu dokážeme realizovat i u vás nebo kdekoliv v ČR.

Firemní akce s veškerým komfortem

Zajistíme vybavenou přednáškovou místnost včetně ozvučení a projektoru, postáráme se outdoorový catering včetně rožnění selete či krůty nebo grilování steaků, ubytujeme vás na libovolný počet nocí v našich střediscích. Jsme vybaveni vlastními párty stany 8x4 m i 2x2 m včetně pivních setů nebo podle potřeby zajistíme velkoplošný stan od externího dodavatele.

Přizpůsobíme Vám program i termín na míru!

Rádi vyhovíme všem vašim přáním, ale ani naše kapacita není neomezená. Rezervujte si termín včas!

Potřebujete poradit?
Poradíme a pomůžeme s výběrem.
Petr Hrdlička
Bc. Petr Hrdlička