Baška Chorvatsko Zveme vás na aktivní pobyt do chorvatské Bašky!

S naší cestovní kanceláří COP Travel vás zveme na aktivní pobyt do chorvatské Bašky!

Pokud máte rádi váleni u moře, které si ale musíte vnitřně alespoň trošku "zasloužit", máme pro vás přesně to pravé! V CK COP Travel jsme pro vás připravili kombinaci turistiky nebo nordic walking v okolí chorvatské Bašky na ostrově Krk společně s relaxací v mořských vlnách, moravským vínem ze sklepů vinaře Stanislava Mádla z Velkých Bílovic a dalšími zážitky. V rámci tohoto pětidenního zájezdu vás naši průvodci protáhnou nejkrásnějšími místy v okolí Bašky, navštívíte několik vyhlášených i skrytých pláží, projedete se po moři a to všechno v mimosezóně, tedy bez návalu turistů.

V rámci tohoto aktivního zájezdu si zasloužíte i patřičné pohodlí, proto jsme právě pro vás zvolili hotelové ubytování s vydatnou polopenzí formou bufetu. Využít můžete i další sportovní, relaxační nebo regenerační služby, které hotel nabízí. 

Zájezd je koncipován jako komornější, max. počet účastníků je 14 osob, cestujeme pohodlnými minivany, věnovat se vám budou dva průvodci, kteří jsou zároveň instruktory nordic walking. Ještě váháte?

Zveme vás na aktivní pobyt do chorvatské Bašky!

Nordic walking, turistika, moře, skvělá vína, romantika na pobřeží...