Adaptační kurzy pro školy

Adaptační kurzy pro školy jsou v plném proudu

Moderní střední školy v České republice zahajují již více než dvacet let školní rok tradičními adaptačními kurzy svých studentů, zejména  těch nastupujících do prvních ročníků. Centrum outdoorových programů patří mezi lídry v realizaci těchto vícedenních adaptačních programů, zejména pro osobní a empatický přístup instrukturů, využívání nových trendů v zážitkové pedagogice a také velké portfolio netradičních aktivit a vlastních středisek na Vysočině nebo v Jižních Čechách.

Chcete-li se svými žáky nebo studenty prožít několik programem nadupaných dní, vzájemně se poznat v jiném prostředí i situacích, než jste zvyklí ze školy, užít si spoustu zábavy, ale i rozhodování při řešení netradičních situací, máte-li odvahu společně i individuálně opustit svoji komfortní zónu a něco se naučit - jste tady správně! Instruktoři Centra outdoorových programů vám program "ušijí" na míru s ohledem na velikost skupiny, její složení, aktuální počasí či vaše specifické požadavky, tak, aby jste zpět do školy odjížděl jako bezvadná parta lidí plná zážitků. 

Letos se již sezóna adaptačních kurzů sice chýlí ke konci, ale pokud uvažujete např. o příštím září či říjnu, příliš neváhejte. Kapacity se velmi rychle plní, a to jak v našich střediscích, tak v rámci výjezdů na jiná střediska, které si najdou sami naši klienti. 

Poptat adaptační kurz.

Adaptační kurzy