Rafting

„Rafting je považován za specifický extrémní sport“

„Být úspěšný na stejné lodi vyžaduje týmového ducha“

Rafting je venkovní rekreační i sportovní aktivita, která je provozována na nafukovacím raftu. Spočívá ve sjíždění vodních toků různého stupně obtížnosti. Rafting je považován za specifický extrémní sport, který může být životu a zdraví nebezpečný. Pokud si tedy na raft nesednete s opravdovou špičkou mezi guide`s…

V rámci našich zájezdů zajišťujeme u našich kamarádů z agentury Alpicenter nezapomenutelný rafting ve Slovinsku na řece Soča mezi obrovskými kameny a hlubokými lagunami. Řeka Soča je právem považovaná za jednu z nejkrásnějších řek v Evropě. Její průzračná divoká voda je pověstná smaragdovým zbarvením a je vyhledávaná vodáky z celého světa. Řeka SOČA nabízí rafting na několika úsecích, proto lze vodácký program přizpůsobit různým výkonnostním skupinám. Každý člun je veden zkušeným průvodcem, a tak si na své přijdou i úplní začátečníci (zdroj: Alpicenter).

Rafting zařazujeme do našich aktivních zájezdů do Slovinska pro firemní klientelu, školní sportovní kurzy a také pro veřejnost jako součást outdoorového programu.

Rafting ve slovinském Bovci s kamarády z agentury Alpicenter (Zdroj: Robert Sgariboldi)