Airsoft

„Hra založená na čestném chování hráčů“

Kuličky kolem vás sviští rychlostí okolo 100 metrů za sekundu a když se trefí, docela to štípne. Milovníci sportu, který vznikl v 80. letech minulého století ve východní Asii, to rádi risknou. Kdo si airsoft vyzkoušel na vlastní kůži, jim rozumí…

Cílem airsoftové hry je splnění předem stanoveného úkolu vycházejícího z typických vojenských scénářů, například eliminace soupeřova týmu, získání vlajky, záchranná mise, pozorovací mise, bránění objektu, obsazení objektu atd.

Airsoft do našich programů zařazujeme od roku 2016, pro jeho velkou oblibu zejména pro účastníky mladšího a středního věku. Nejde jen o bohapustou střílečku nebo násilí, airsoft má svoje přísná pravidla a je založen na práci v týmu, komunikaci v zátěži, plnění svěřených úkolů, strategickém myšlení a dalších prvcích, které jednoznačně rozvíjejí lidský i týmový potenciál. A hlavně - skvěle se u něj bavíte …

„Ve hře je zakázáno jakékoli tělesné napadání ostatních hráčů či jiné agresivní chování.“

Airsoft si můžete vyzkoušet v našich střediscích

COP Outdoor RS DRAK Křižanov

Rekreační středisko DRAK Křižanov se nachází v atraktivním prostředí Českomoravské vrchoviny nedaleko Velkého Meziříčí. Poskytuje ubytování v chatách i budově a bohatý outdoorový program pro objednané skupiny.

COP Centrum outdoorových programů RS Meziříčko

RS Meziříčko se může pochlubit skupinovým ubytováním ve vícelůžkových chatách, a proto je ideálním místem pro školní výlety, letní tábory, sportovní kurzy nebo outdoorové akce firem a zájmových sdružení.

COP Centrum outdoorových programů RS Nesměř

RS Nesměř je středisko na břehu divoké řeky Oslavy, vzdálené 5 km Velkého Meziříčí. Díky ubytování v chatách i v budově je vhodné především pro školy v přírodě.

COP Outdoor Slověnický mlýn

Přírodní areál 8 km od Třeboně nabízí svým návštěvníkům zábavu a odpočinek (bez ubytování) v překrásné jihočeské krajině. Těšit se můžete na bohaté outdoorové vyžití pro veřejnost (pouze letní prázdniny) i objednané skupiny.

Cena zahrnuje

  • program včetně vedení instruktory
  • veškerý potřebný materiál a pomůcky
  • DPH
Blok Call to action
Přijedeme k vám, kamkoliv...

Tato aktivita může být součástí programu vaší firemní akce, školního kurzu či rodinné oslavy. Přivezeme veškeré vybavení, zajistíme kvalifikované lektory a instruktory.