RS Nesměř

Zážitky na břehu divoké řeky Oslavy

To nejlepší vyžití pro školy, firmy a skupiny, které chtějí zažít outdoor vedle odpočinku a relaxace. Připravíme pro vás aktivní outdoorový program, na který jen tak nezapomenete. Rekreační středisko Nesměř je perfektně vybavený areál ve všech ohledech s přírodním okolím a domácí kuchyní. Váš pobyt ve středisku navíc můžete doplnit o vyjížďky na kole, pěší túry nebo koupání v řece Oslavě (zábava jenom pro otužilé).

Jsme kousek od Velkého Meziříčí

Rekreační středisko Nesměř najdete cca 5 km jihovýchodně od Velkého Meziříčí, v zalesněném údolí řeky Oslavy. Cesta k nám je pohodlně dostupná autem a v areálu je navíc parkoviště ZDARMA. 

Pro firmy a školy kdykoliv během roku

Hlavní vyžití v areálu najdou školáci a firmy, které hledají místo a program pro teambuilding a firemní akce. V areálu pro vás připravíme celou řadu outdoorových programů a aktivit. Vyzkoušet můžete nízké lanové aktivity, airsoft, bumperball, lukostřelbu, paintball, airsoft a další. 

Jako stvořené pro školy

Školy jsou věrnými zákazníky a my si jich nesmírně vážíme. RS Nesměř proto 100% splňuje přísné požadavky pro pořádání školních pobytů: školy v přírodě, adaptační kurzy, školní výlety, sportovní kurzy a další. 

Otevírací doba a informace k provozu

Areál je přístupný pouze předem objednaným skupinám (školní a firemní kolektivy, tábory, zájmové skupiny, rodinné akce). Ozvěte se nám – středisko je v provozu od dubna do října.

Informace

Adresa

RS Nesměř
rekreační středisko
Nesměř-Samota 562
594 01 Velké Meziříčí

GPS
49.3090553N, 16.0312728E
Počasí
partlycloudy_day
22.4 °C
Zaujalo vás naše středisko?

Pro skupiny rádi připravíme program na míru. Naše kapacita však není neomezená. Rezervujte si termín včas!

Mapa

Středisko na Mapy.cz

Naše další střediska

COP Centrum outdoorových programů RS Meziříčko

RS Meziříčko se může pochlubit skupinovým ubytováním ve vícelůžkových chatách, a proto je ideálním místem pro školní výlety, letní tábory, sportovní kurzy nebo outdoorové akce firem a zájmových sdružení.

COP Outdoor RS DRAK Křižanov

Rekreační středisko DRAK Křižanov se nachází v atraktivním prostředí Českomoravské vrchoviny nedaleko Velkého Meziříčí. Poskytuje ubytování v chatách i budově a bohatý outdoorový program pro objednané skupiny.

COP Outdoor Slověnický mlýn

Přírodní areál 8 km od Třeboně nabízí svým návštěvníkům zábavu a odpočinek (bez ubytování) v překrásné jihočeské krajině. Těšit se můžete na bohaté outdoorové vyžití pro veřejnost (pouze letní prázdniny) i objednané skupiny.

Hodnocení

COP - školní výlety
Marie Kernstocková
ZŠ Hroznová Brno

Dobrý den, pane Hrdličko, děkuji za zaslání faktury - předala jsem jí paní ekonomce k uhrazení. Děkujeme za pěkný program a vašim šikovným instruktorům, Karlovi a Vojtovi, za dobře odvedenou práci a pěkný přístup k našim dětem.Budeme se těšit zase příště na spolupráci.

Hodnoceno dne
COP OUTDOOR reference
Mgr. Tamara Kuchtová
ředitelka ZŠ Letonice

Dobrý den pane Hrdličko, děkujeme úžasným nadšencům Karlovi, Báře a Vaškovi za skvěle připravený program pro naše žáky. Všichni byli velice spokojeni.Těšíme se na další spolupráci!

Hodnoceno dne