Aquazorbing

„Vykutálená zábava!“

Aquazorbing to je zábava i relax.“

Skvělý prostředek pro zatraktivnění firemní akce, školního kurzu, sportovních i firemních zájezdů a dalších akcí. Realizujeme jej na malých i velkých vodních plochách, v bazénech, na rybníku, na přehradě. V kombinaci s mobilním nafukovacím bazénem představuje úspěšnou a oblíbenou aktivitu téměř do jakéhokoliv prostředí.

Na rozdíl od aquarolleru máte celý prostor pouze sami pro sebe. V aquazorbu se dá běhat, skákat, metat přemety, kutálet a nebo se jen tak povalovat na vodě… Tedy naprostá svoboda pohybu! ☺

Aquazorbing si můžete vyzkoušet v našich střediscích

COP Outdoor RS DRAK Křižanov

Rekreační středisko DRAK Křižanov se nachází v atraktivním prostředí Českomoravské vrchoviny nedaleko Velkého Meziříčí. Poskytuje ubytování v chatách i budově a bohatý outdoorový program pro objednané skupiny.

COP Centrum outdoorových programů RS Meziříčko

RS Meziříčko se může pochlubit skupinovým ubytováním ve vícelůžkových chatách, a proto je ideálním místem pro školní výlety, letní tábory, sportovní kurzy nebo outdoorové akce firem a zájmových sdružení.

COP Centrum outdoorových programů RS Nesměř

RS Nesměř je středisko na břehu divoké řeky Oslavy, vzdálené 5 km Velkého Meziříčí. Díky ubytování v chatách i v budově je vhodné především pro školy v přírodě.

COP Outdoor Slověnický mlýn

Přírodní areál 8 km od Třeboně nabízí svým návštěvníkům zábavu a odpočinek (bez ubytování) v překrásné jihočeské krajině. Těšit se můžete na bohaté outdoorové vyžití pro veřejnost (pouze letní prázdniny) i objednané skupiny.

Cena zahrnuje

  • program včetně vedení instruktory
  • veškerý potřebný materiál a pomůcky
  • DPH
Blok Call to action
Přijedeme k vám, kamkoliv...

Tato aktivita může být součástí programu vaší firemní akce, školního kurzu či rodinné oslavy. Přivezeme veškeré vybavení, zajistíme kvalifikované lektory a instruktory.