Slověnický mlýn

Zábava pro celou rodinu v překrásné krajině rybníků, lesů a luk

Přírodní areál nabízí svým návštěvníkům zábavu a odpočinek v překrásné jihočeské krajině. Těšit se můžete na bohaté outdoorové vyžití pro všechny věkové kategorie, od nejmenších dětí až po nejstarší návštěvníky. Tak na co ještě čekáte? 

Aktuálně otevřeno od 1.7. do 30.8.2024 - denně 10 - 18 hodin

Na výběr máte: lanové parky pro dospělé i děti, vodní aktivity, lukostřelnice, paintball, bumperball, pohybově dovednostní stezka pro ty nejmenší, vzduchová trampolína nebo „bosonoží stezka” (oblíbená kratochvíle všech, kteří se nebojí vyrazit pravou nohou vpřed).

Jsme kousek od Třeboně

Slověnický mlýn najdete cca 10 km od jihočeské Třeboně v polovině cesty mezi Lomnicí nad Lužnicí a Lišovem. Přijeďte pohodlně na kole nebo autem. V areálu je parkoviště ZDARMA. Přijeďte nás navštívit kazdé letní prázdniny!

Pro firmy a školy květen, červen a září

Mimo prázdniny, kdy je areál otevřený pro veřejnost, zde najdou v rozmezí května až září vyžití i školáci (výlety, sportovní jednodenní programy) a firmy, které hledají místo a program pro jednodenní teambuilding a firemní akce.

Vstupné se u nás neplatí

Areál je přístupný bez vstupného, hradíte si pouze aktivity, které si na místě sami vyberete. 

Otevírací doba a informace k provozu

Veřejnost - aktuálně zavřeno

  • Těšíme se na vás opět o letních prázdninách 2024 - otevřeno máme od 1.7. do 30.8.2024 !

Školy, firmy a zájmové skupiny

  • na objednávku od května do konce září, pouze program bez ubytování

Pejsci jsou u nás vítáni, pokud...

  • jsou v areálů na vodítku a pevně v rukou svých páníčků, platí i pro malá plemena
  • větší psi mají náhubek
  • případné psí exkrementy seberete a uklidíte do popelnice, samozřejmě v sáčku (ty si přineste s sebou)

Informace

Adresa

Horní Slověnice 30
373 72 Lišov

GPS
49.0365486N, 14.6644825E
Email
Počasí
partlycloudy_day
24 °C
Zaujalo vás naše středisko?

Pro skupiny rádi připravíme program na míru. Naše kapacita však není neomezená. Rezervujte si termín včas!

Nezapomenutelné aktivity

Do překrásného přírodního areálu Slověnického mlýna jsme vetknuli celou řadu netradičních nebo málo známých zážitkových aktivit s příchutí dobrodružství a adrenalinu určených pro malé i velké návštěvníky. Některé jsou více individuální, u některých naopak tzv. tvrdíme muziku vzájemnou spoluprací nebo společným zážitkem. Cílem je, abyste si z našeho areálu odnesli opravdu nezapomenutelný zářez do vašeho JÁ!

Udělejte radost dárkovým poukazem

Vánoční dárek, dárek k narozeninám, za pěkné vysvědčení nebo jen tak pro potěšení. Objednejte si několika kliknutími myši dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč na veškeré outdoorové aktivity ve Slověnickém mlýně.

Ceník aktivit

Vstup do areálu Slověnického mlýna je zdarma.

Ceny jednotlivých aktivit pro veřejnost najdete níže v ceníku ke stažení v PDF. Ceny pro školy najdete po rozkliknutí konkrétního typu požadovaného programu ZDE.

 

Mapa

Středisko na Mapy.cz

COP Slověnický mlýn se nachází nedaleko obce Slověnice v Jižních Čechách, cca 6 km od Lišova. Dostanete se k nám pohodlně autem – v areálu je parkoviště ZDARMA! V těsné blízkosti areálu vede cyklostezka č. 122 z Chlumu u Třeboně (přes Třeboň) do Českých Budějovic.

Vzdálenosti

Třeboň – 10 km
České Budějovice – 18 km
Veselí nad Lužnicí – 21 km
Český Krumlov – 70 km
Praha – 135 km
Plzeň – 150 km

Jaké zážitky vás ve Slověnickém mlýně čekají?

Ubytování, stravování a další služby

  • ve Slověnickém mlýně se ubytovat nelze, ale rádi vám doporučíme ubytování v okolí
  • občerstvení v areálu zajišťuje stánek s tradičním sortimentem (klobása, párek v rohlíku, pivo, limo, káva, nanuky, cukrovinky)
  • další služby v areálu: potápění, rybolov (chyť a pusť), multifunkční hřiště (v případě zájmu kontaktujte tel. 602 165 425 nebo 725 230 383)

Naše další střediska

COP Centrum outdoorových programů RS Meziříčko

RS Meziříčko se může pochlubit skupinovým ubytováním ve vícelůžkových chatách, a proto je ideálním místem pro školní výlety, letní tábory, sportovní kurzy nebo outdoorové akce firem a zájmových sdružení.

COP Outdoor RS DRAK Křižanov

Rekreační středisko DRAK Křižanov se nachází v atraktivním prostředí Českomoravské vrchoviny nedaleko Velkého Meziříčí. Poskytuje ubytování v chatách i budově a bohatý outdoorový program pro objednané skupiny.

COP Centrum outdoorových programů RS Nesměř

RS Nesměř je středisko na břehu divoké řeky Oslavy, vzdálené 5 km Velkého Meziříčí. Díky ubytování v chatách i v budově je vhodné především pro školy v přírodě.

Hodnocení

Hodnoceno návštěvníky Mapy.cz
Návštěvníci areálu Slověnický mlýn
Seznam.cz

Váš podnik září i letos mezi nejlépe hodnocenými místy na Mapy.cz

Smekáme před vámi a buďte zaslouženě pyšní, co pro svůj podnik děláte. Lidé ho chválí a doporučují ostatním. A protože vaše skvělá práce nemůže ani letos zůstat bez odměny, do poštovní schránky vám brzy dorazí zelená obálka s „odznakem“ kvality pro rok 2024. Samolepku lidé znají a nalepená na dveřích nebo výloze vašeho podniku dokazuje, že se u vás zákazníkům dostane prvotřídních služeb.

Hodnoceno dne
Zábava při rozlučce se svobodou ve Slověnickém mlýně
Petr Michalčák
Objednatel a účastník programu

Dobrý den,
Nyní jsem narazil na náš chat a vzpomněl jsem si, že jsem vám chtěl napsat a poděkovat za umožnění uspořádání rozlučky pro kamaráda. Atrakce byly parádní, užili jsme si Paintball, Aquaroller a Bumperball. O příjemném jednání vašeho personálu ani nemluvím. Holky byly vstřícné a stále usměvavé. Díky vašemu areálu jsme večer už moc nevydrželi, ale i přes to jsme si to náramně užili. Ještě jednou děkujeme. Pokud bude někdo hledat typ na rozlučku, tak váš areál budu doporučovat. S pozdravem Petr Michalčák

Hodnoceno dne