RS DRAK Křižanov

Druhý domov pro milovníky outdooru

Přírodní atmosféra střediska provází celý areál, jako kdyby. Všude, kam se podíváte, jsou jehličnaté lesy, okraj areálu lemuje rybník Loučka. Samotný areál pak připomíná anglický park. Rekreační středisko DRAK Křižanov se nachází v atraktivním prostředí Českomoravské vrchoviny nedaleko Velkého Meziříčí.

Jsme kousek od Křižanova

Rekreační středisko Křižanov najdete cca 10 km od města Velké Meziříčí (je tedy velmi dobře dostupné z dálnice D1, silnice č. 37 a železniční trati Brno – Havlíčkův Brod – Praha). Cesta k nám je pohodlně dostupná autem i autobusem a v areálu je navíc parkoviště ZDARMA.

Pro firmy a školy kdykoliv během roku

Hlavní vyžití v areálu najdou školní skupiny a firmy, které hledají místo a program pro teambuilding a firemní akce. V areálu pro vás připravíme celou řadu outdoorových programů a aktivit. Vyzkoušet můžete lanový park, nízké lanové aktivity, bumperball, lukostřelbu, paintball, airsoft a další.

Jako stvořené pro školy

Školy jsou věrnými zákazníky a my si jich nesmírně vážíme. RS DRAK Křižanov proto 100% splňuje přísné požadavky pro pořádání školních pobytů: školy v přírodě, adaptační kurzy, školní výlety, sportovní kurzy a další.

Otevírací doba a informace k provozu

Areál je přístupný pouze předem objednaným skupinám (školní a firemní kolektivy, tábory, zájmové skupiny, rodinné akce). Ozvěte se nám kdykoliv po celý rok – středisko má nepřetržitý provoz.

Informace

Adresa

DRAK Křižanov
rekreační středisko
Křižanov 320
594 51 Křižanov

GPS
49.3730850N, 16.1028994E
Počasí
cloudy
3.8 °C
Zaujalo vás naše středisko?

Pro skupiny rádi připravíme program na míru. Naše kapacita však není neomezená. Rezervujte si termín včas!

Mapa

Středisko na Mapy.cz

Rekreační středisko DRAK Křižanov

COP Centrum outdoorových programů RS Meziříčko

RS Meziříčko se může pochlubit skupinovým ubytováním ve vícelůžkových chatách, a proto je ideálním místem pro školní výlety, letní tábory, sportovní kurzy nebo outdoorové akce firem a zájmových sdružení.

COP Centrum outdoorových programů RS Nesměř

RS Nesměř je středisko na břehu divoké řeky Oslavy, vzdálené 5 km Velkého Meziříčí. Díky ubytování v chatách i v budově je vhodné především pro školy v přírodě.

COP Outdoor Slověnický mlýn

Přírodní areál 8 km od Třeboně nabízí svým návštěvníkům zábavu a odpočinek (bez ubytování) v překrásné jihočeské krajině. Těšit se můžete na bohaté outdoorové vyžití pro veřejnost (pouze letní prázdniny) i objednané skupiny.

Hodnocení

Adaptační kurz v RS Meziříčko - ZŠ Nehvizdy
Mgr. Lukáš Alt
ZŠ Nehvizdy

Dobrý den, pane Hrdličko, včera jsme se vrátili z adaptačního kurzu v Křižanově. Chtěl jsem Vám poděkovat za moc hezkou realizaci programu a šikovné instruktorky. Děti si celé tři dny užily. Program byl velmi pěkně namíchán odmoderován a zabezpečen. Obzvlášť Jana je člověk na svém místě. Děkujeme.

Hodnoceno dne
COP - lanový park
MUDr. Dan Nekvapil
KODOKAI BRNO z.s.

Dobrý den, děkuji Vám za krásné zážitky, všem se Airsoft i Lanová dráha moc líbily. Fakturu proplatíme. Děkuji Vám. Přeji pěkný den. S pozdravem MUDr. Dan Nekvapil

Hodnoceno dne
SZŠ Pardubice sportovní kurz - bumperball
Mgr. Blanka Hlavničková
SZŠ Pardubice

Pane Hrdličko, moc děkujeme za program, který pro nás připravil COP dne 22.6. v Křižanově. Žákům se opět moc líbil. Za mě velká pochvala za organizaci celého dne, krásně jsme to zvládli do večeře a nebylo nutné nic odkládat na večer, případně nějaké aktivity rušit. Všichni Vaši instruktoři byli fajn a vše měli dobře připraveno. A teď Vás jen moc prosím o rychlé vyúčtování celé akce, abych to stačila do konce června dát k proplacení :-) Na další spolupráci se za SZŠ Pardubice těší Blanka Hlavničková

Hodnoceno dne