RS DRAK Křižanov

Druhý domov pro milovníky outdooru

Přírodní atmosféra střediska provází celý areál, jako kdyby. Všude, kam se podíváte, jsou jehličnaté lesy, okraj areálu lemuje rybník Loučka. Samotný areál pak připomíná anglický park. Rekreační středisko DRAK Křižanov se nachází v atraktivním prostředí Českomoravské vrchoviny nedaleko Velkého Meziříčí.

Jsme kousek od Křižanova

Rekreační středisko Křižanov najdete cca 10 km od města Velké Meziříčí (je tedy velmi dobře dostupné z dálnice D1, silnice č. 37 a železniční trati Brno – Havlíčkův Brod – Praha). Cesta k nám je pohodlně dostupná autem i autobusem a v areálu je navíc parkoviště ZDARMA.

Pro firmy a školy kdykoliv během roku

Hlavní vyžití v areálu najdou školní skupiny a firmy, které hledají místo a program pro teambuilding a firemní akce. V areálu pro vás připravíme celou řadu outdoorových programů a aktivit. Vyzkoušet můžete lanový park, nízké lanové aktivity, bumperball, lukostřelbu, paintball, airsoft a další.

Jako stvořené pro školy

Školy jsou věrnými zákazníky a my si jich nesmírně vážíme. RS DRAK Křižanov proto 100% splňuje přísné požadavky pro pořádání školních pobytů: školy v přírodě, adaptační kurzy, školní výlety, sportovní kurzy a další.

Otevírací doba a informace k provozu

Areál je přístupný pouze předem objednaným skupinám (školní a firemní kolektivy, tábory, zájmové skupiny, rodinné akce). Ozvěte se nám kdykoliv po celý rok – středisko má nepřetržitý provoz.

Informace

Adresa

DRAK Křižanov
rekreační středisko
Křižanov 320
594 51 Křižanov

GPS
49.3730850N, 16.1028994E
Počasí
partlycloudy_night
-4.9 °C
Zaujalo vás naše středisko?

Pro skupiny rádi připravíme program na míru. Naše kapacita však není neomezená. Rezervujte si termín včas!

Mapa

Středisko na Mapy.cz

Rekreační středisko DRAK Křižanov

COP Outdoor Slověnický mlýn

Přírodní areál 8 km od Třeboně nabízí svým návštěvníkům zábavu a odpočinek (bez ubytování) v překrásné jihočeské krajině. Těšit se můžete na bohaté outdoorové vyžití pro veřejnost (pouze letní prázdniny) i objednané skupiny.

COP Centrum outdoorových programů RS Meziříčko

RS Meziříčko se může pochlubit skupinovým ubytováním ve vícelůžkových chatách, a proto je ideálním místem pro školní výlety, letní tábory, sportovní kurzy nebo outdoorové akce firem a zájmových sdružení.

COP Centrum outdoorových programů RS Nesměř

RS Nesměř je středisko na břehu divoké řeky Oslavy, vzdálené 5 km Velkého Meziříčí. Díky ubytování v chatách i v budově je vhodné především pro školy v přírodě.

Hodnocení

Spolu po COVIDu - SŠ Obchodní Praha, Belgická
Barbora Pánková
Střední škola obchodní Belgická, Praha 2

Vážený pan Hrdličko,

děkuji za zaslání faktury a hlavně Vám moc děkujeme za krásné zážitky a skvělé služby, které jste nám poskytovali. Přejeme krásný den a jsme s pozdravem! Barbora Pánková

Hodnoceno dne
IPEX, a.s. - teambuilding
Jana Borecká, DiS.
Back office assistant, IPEX a.s.

Dobrý den, moc děkujeme za vaše instruktory, kteří se nám v pátek věnovali. Všichni jsme byli moc spokojení.
Ještě jednou díky! 

Hodnoceno dne
Outdoorové setkání klientů a průvodců CK Livingstone
MgA. Darja Šmídová
CK Livingstone
  • Myslím, že účel teambuildingové akce byl splněn na 260% :-))) Martina Veselá
  • ...moc děkujeme za Křižanov. Program byl skvěle připraven, opravdu jsme si to moc užili a těšíme se na další setkání. Ivana  Holečková
  • Myslím si, že i když počasí poněkud nespolupracovalo, že to byla příjemná akce a že se bavili i všichni zúčastnění a celkově měli dobrou pohodu. Bylo to cítit i z jejich reakcí u každého z našich vystoupení. A na vás, organizátorech, musím ocenit profesionalitu práce s lidmi. Díky, Šárka Slámová
Hodnoceno dne