RS Meziříčko

Outdoorové středisko uprostřed Česka

RS Meziříčko se může pochlubit skupinovým ubytováním, a proto je ideálním místem pro školní výlety, letní tábory, školy v přírodě nebo víkendové akce firem a zájmových sdružení. Kombinace pobytu v přírodě a dobré dostupnosti dělají areál oblíbeným místem pro rekreaci s doprovodem outdoorového programu. 

Jsme kousek od Měřína

Rekreační středisko Meziříčko najdete cca 4 km od městyse Měřín (exit 134 dálnice D1), mezi městy Jihlava a Velké Meziříčí. Cesta k nám je pohodlně dostupná autem a v areálu je navíc parkoviště ZDARMA. 

Pro firmy a školy kdykoliv během roku

Hlavní vyžití v areálu najdou školáci a firmy, které hledají místo a program pro teambuilding a firemní akce. V areálu pro vás připravíme celou řadu outdoorových programů a aktivit. Vyzkoušet můžete nízké lanové aktivity, airsoft, bumperball, lukostřelbu, paintball, airsoft a další. 

Jako stvořené pro školy

Školy jsou věrnými zákazníky a my si jich nesmírně vážíme. RS Meziříčko proto 100% splňuje přísné požadavky pro pořádání školních pobytů: školy v přírodě, adaptační kurzy, školní výlety, sportovní kurzy a další. 

Celodenní výlety

Pro školy nebo tábory připravíme celodenní výlet podle vašich požadavků a přání, a to včetně autobusové dopravy (za cenu dopravce), stravování a zejména průvodcovských a instruktorských služeb. Těšit se můžete na špičkově proškolené instruktory.

Otevírací doba a informace k provozu

Areál je přístupný pouze předem objednaným skupinám (školní a firemní kolektivy, tábory, zájmové skupiny, rodinné akce). Ozvěte se nám – středisko je v provozu od dubna do října.

Informace

Adresa

RS Meziříčko
Meziříčko ev.č. 1
okr. Žďár nad Sázavou, 588 27

GPS
49.3973006N, 15.8299175E
Email
Počasí
cloudy
0.9 °C
Zaujalo vás naše středisko?

Pro skupiny rádi připravíme program na míru. Naše kapacita však není neomezená. Rezervujte si termín včas!

Nezapomenutelné aktivity

Jsme profíci se špičkovým zázemím, zkušenými instruktory a veškerým vybavením pro tyto aktivity, které jsou léta důvodem obliby školních i firemních akcí u nás. Ve RS Meziříčko můžete vyzkoušet například tyto:

Mapa

Středisko na Mapy.cz

Rekreační středisko Meziříčko najdete cca 4 km od městyse Měřín (exit 134 dálnice D1), mezi městy Jihlava a Velké Meziříčí. Cesta k nám je pohodlně dostupná autem a v areálu je navíc parkoviště ZDARMA. 

Naše další střediska

COP Outdoor Slověnický mlýn

Přírodní areál 8 km od Třeboně nabízí svým návštěvníkům zábavu a odpočinek (bez ubytování) v překrásné jihočeské krajině. Těšit se můžete na bohaté outdoorové vyžití pro veřejnost (pouze letní prázdniny) i objednané skupiny.

COP Outdoor RS DRAK Křižanov

Rekreační středisko DRAK Křižanov se nachází v atraktivním prostředí Českomoravské vrchoviny nedaleko Velkého Meziříčí. Poskytuje ubytování v chatách i budově a bohatý outdoorový program pro objednané skupiny.

COP Centrum outdoorových programů RS Nesměř

RS Nesměř je středisko na břehu divoké řeky Oslavy, vzdálené 5 km Velkého Meziříčí. Díky ubytování v chatách i v budově je vhodné především pro školy v přírodě.

Hodnocení

Rodinný den pro IP Polná
Jiří Doležal
manažer marketingové skupiny

Dobrý den, rád bych poděkoval za bezva programovou akci pro rodinné příslušníky zaměstnanců IP Polná ve středisku RS Meziříčko - užili jsme si to nejen s kolegy, ale i s celou mojí rodinou, hlavně Mareček byl nadšený z raftování, aquazorbingu a taky z pohádkové stezky. Bylo to moc fajn a už se těšíme na nějakou příští společnou akci! Díky, Jirka

Hodnoceno dne