RS Meziříčko

Outdoorové středisko uprostřed Česka

RS Meziříčko se může pochlubit skupinovým ubytováním, a proto je ideálním místem pro školní výlety, letní tábory, školy v přírodě nebo víkendové akce firem a zájmových sdružení. Kombinace pobytu v přírodě a dobré dostupnosti dělají areál oblíbeným místem pro rekreaci s doprovodem outdoorového programu. 

Jsme kousek od Měřína

Rekreační středisko Meziříčko najdete cca 4 km od městyse Měřín (exit 134 dálnice D1), mezi městy Jihlava a Velké Meziříčí. Cesta k nám je pohodlně dostupná autem a v areálu je navíc parkoviště ZDARMA. 

Pro firmy a školy kdykoliv během roku

Hlavní vyžití v areálu najdou školáci a firmy, které hledají místo a program pro teambuilding a firemní akce. V areálu pro vás připravíme celou řadu outdoorových programů a aktivit. Vyzkoušet můžete nízké lanové aktivity, airsoft, bumperball, lukostřelbu, paintball, airsoft a další. 

Jako stvořené pro školy

Školy jsou věrnými zákazníky a my si jich nesmírně vážíme. RS Meziříčko proto 100% splňuje přísné požadavky pro pořádání školních pobytů: školy v přírodě, adaptační kurzy, školní výlety, sportovní kurzy a další. 

Celodenní výlety

Pro školy nebo tábory připravíme celodenní výlet podle vašich požadavků a přání, a to včetně autobusové dopravy (za cenu dopravce), stravování a zejména průvodcovských a instruktorských služeb. Těšit se můžete na špičkově proškolené instruktory.

Otevírací doba a informace k provozu

Areál je přístupný pouze předem objednaným skupinám (školní a firemní kolektivy, tábory, zájmové skupiny, rodinné akce). Ozvěte se nám – středisko je v provozu od dubna do října.

Informace

Adresa

RS Meziříčko
Meziříčko ev.č. 1
okr. Žďár nad Sázavou, 588 27

GPS
49.3973006N, 15.8299175E
Email
Počasí
cloudy
24.1 °C
Zaujalo vás naše středisko?

Pro skupiny rádi připravíme program na míru. Naše kapacita však není neomezená. Rezervujte si termín včas!

Nezapomenutelné aktivity

Jsme profíci se špičkovým zázemím, zkušenými instruktory a veškerým vybavením pro tyto aktivity, které jsou léta důvodem obliby školních i firemních akcí u nás. Ve RS Meziříčko můžete vyzkoušet například tyto:

Mapa

Středisko na Mapy.cz

Jak se k nám dostanete?

Rekreační středisko Meziříčko najdete cca 4 km od městyse Měřín (exit 134 dálnice D1), mezi městy Jihlava a Velké Meziříčí. 

Autem:

cesta k nám je pohodlně dostupná autem nebo vlastním autobusem a v areálu je navíc parkoviště ZDARMA. 

Linkovým autobusem:

můžete dojet od Jihlavy nebo od Velkého Meziříčí na zastávku Meziříčko - rozcestí a následně dojít pěší procházkou cca 1,5 km do areálu.

Pro školní skupiny jsme připraveni zajistit také smluvního autobusového dopravce:

  • přímo od školy do areálu RS Meziříčko a zpět
  • z vlakových zastávek ŽST Křižanov, ŽST Jihlava a ŽST Třebíč a zpět. Potřebujeme pouze předem (ideálně při potvrzení objednávky) znát časy příjezdu do vlakových zastávek a při cestě domů z vlakových zastávek (zjistíte např. ZDE) a počet účastníků. Tuto přepravu za cenu dopravce si navíc rozdělíme - polovinu hradíte vy, polovinu my.  

Naše další střediska

COP Outdoor RS DRAK Křižanov

Rekreační středisko DRAK Křižanov se nachází v atraktivním prostředí Českomoravské vrchoviny nedaleko Velkého Meziříčí. Poskytuje ubytování v chatách i budově a bohatý outdoorový program pro objednané skupiny.

COP Centrum outdoorových programů RS Nesměř

RS Nesměř je středisko na břehu divoké řeky Oslavy, vzdálené 5 km Velkého Meziříčí. Díky ubytování v chatách i v budově je vhodné především pro školy v přírodě.

COP Outdoor Slověnický mlýn

Přírodní areál 8 km od Třeboně nabízí svým návštěvníkům zábavu a odpočinek (bez ubytování) v překrásné jihočeské krajině. Těšit se můžete na bohaté outdoorové vyžití pro veřejnost (pouze letní prázdniny) i objednané skupiny.

Hodnocení

Školní výlet v RS Meziříčko
Mgr. Marie Švehlová
ZŠ Šlapanice

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za dva dny strávené v RS v Meziříčku. Jídlo bylo výborné, ubytování bylo super, okolí nádherné a i počasí nám navzdory všem předpovědím vyšlo, všichni byli milí, vstřícní, ochotní, program byl úžasný a dětem se moc líbil. Ještě jednou moc děkuji a přeji krásné dny. S pozdravem Marie Švehlová P.S. Příležitostně určitě napíši kladné hodnocení na Vaše stránky.

Hodnoceno dne
COP - Oslava výročí svatby v RS Meziříčko
Jan Kabrhel

Dobrý den, děkuji za fakturu, kterou jsem včera zaplatil. Faktura je velmi pěkně udělaná po grafické stránce, včetně QR kódu, což oceňuji. Stejně jako velice oceňuji ochotu, vstřícnost a celkový přístup pana Karla Brožka, se kterým jsem od začátku komunikoval. Jeho práce je příkladná a zážitek z pronájmu RS v Meziříčku díky němu máme o poznání lepší. Ještě jednou děkuji a třeba zase někdy příště! Ať se daří, Jan Kabrhel

Hodnoceno dne
Adaptační kurz - Gymnázium Hodonín
Mgr. Marie Ilčíková
Školní metodik prevence na GOAH

Dobrý den, pane Hrdličko, na začátku tohoto týdne (11. - 13. 9.) jsme u Vás s naší školou (GOAH Hodonín) absolvovali adaptační kurzy. Na Vašich kurzech oceňujeme zejména profesionalitu jednání a přístupu vedoucího instruktora a RS a Vašich instruktorů, kteří pracovali s našimi třídními kolektivy.

(redakčně kráceno)

Hodnoceno dne