RS Meziříčko

Outdoorové středisko uprostřed Česka

RS Meziříčko se může pochlubit skupinovým ubytováním, a proto je ideálním místem pro školní výlety, letní tábory, školy v přírodě nebo víkendové akce firem a zájmových sdružení. Kombinace pobytu v přírodě a dobré dostupnosti dělají areál oblíbeným místem pro rekreaci s doprovodem outdoorového programu. 

Jsme kousek od Měřína

Rekreační středisko Meziříčko najdete cca 4 km od městyse Měřín (exit 134 dálnice D1), mezi městy Jihlava a Velké Meziříčí. Cesta k nám je pohodlně dostupná autem a v areálu je navíc parkoviště ZDARMA. 

Pro firmy a školy kdykoliv během roku

Hlavní vyžití v areálu najdou školáci a firmy, které hledají místo a program pro teambuilding a firemní akce. V areálu pro vás připravíme celou řadu outdoorových programů a aktivit. Vyzkoušet můžete nízké lanové aktivity, airsoft, bumperball, lukostřelbu, paintball, airsoft a další. 

Jako stvořené pro školy

Školy jsou věrnými zákazníky a my si jich nesmírně vážíme. RS Meziříčko proto 100% splňuje přísné požadavky pro pořádání školních pobytů: školy v přírodě, adaptační kurzy, školní výlety, sportovní kurzy a další. 

Celodenní výlety

Pro školy nebo tábory připravíme celodenní výlet podle vašich požadavků a přání, a to včetně autobusové dopravy (za cenu dopravce), stravování a zejména průvodcovských a instruktorských služeb. Těšit se můžete na špičkově proškolené instruktory.

Otevírací doba a informace k provozu

Areál je přístupný pouze předem objednaným skupinám (školní a firemní kolektivy, tábory, zájmové skupiny, rodinné akce). Ozvěte se nám – středisko je v provozu od dubna do října.

Informace

Adresa

RS Meziříčko
Meziříčko ev.č. 1
okr. Žďár nad Sázavou, 588 27

GPS
49.3973006N, 15.8299175E
Email
Počasí
cloudy
-3.8 °C
Zaujalo vás naše středisko?

Pro skupiny rádi připravíme program na míru. Naše kapacita však není neomezená. Rezervujte si termín včas!

Nezapomenutelné aktivity

Jsme profíci se špičkovým zázemím, zkušenými instruktory a veškerým vybavením pro tyto aktivity, které jsou léta důvodem obliby školních i firemních akcí u nás. Ve RS Meziříčko můžete vyzkoušet například tyto:

Mapa

Středisko na Mapy.cz

Rekreační středisko Meziříčko najdete cca 4 km od městyse Měřín (exit 134 dálnice D1), mezi městy Jihlava a Velké Meziříčí. Cesta k nám je pohodlně dostupná autem a v areálu je navíc parkoviště ZDARMA. 

Naše další střediska

COP Outdoor RS DRAK Křižanov

Rekreační středisko DRAK Křižanov se nachází v atraktivním prostředí Českomoravské vrchoviny nedaleko Velkého Meziříčí. Poskytuje ubytování v chatách i budově a bohatý outdoorový program pro objednané skupiny.

COP Centrum outdoorových programů RS Nesměř

RS Nesměř je středisko na břehu divoké řeky Oslavy, vzdálené 5 km Velkého Meziříčí. Díky ubytování v chatách i v budově je vhodné především pro školy v přírodě.

COP Outdoor Slověnický mlýn

Přírodní areál 8 km od Třeboně nabízí svým návštěvníkům zábavu a odpočinek (bez ubytování) v překrásné jihočeské krajině. Těšit se můžete na bohaté outdoorové vyžití pro veřejnost (pouze letní prázdniny) i objednané skupiny.

Hodnocení

COP - Oslava výročí svatby v RS Meziříčko
Jan Kabrhel

Dobrý den, děkuji za fakturu, kterou jsem včera zaplatil. Faktura je velmi pěkně udělaná po grafické stránce, včetně QR kódu, což oceňuji. Stejně jako velice oceňuji ochotu, vstřícnost a celkový přístup pana Karla Brožka, se kterým jsem od začátku komunikoval. Jeho práce je příkladná a zážitek z pronájmu RS v Meziříčku díky němu máme o poznání lepší. Ještě jednou děkuji a třeba zase někdy příště! Ať se daří, Jan Kabrhel

Hodnoceno dne
Adaptační kurz - Gymnázium Hodonín
Mgr. Marie Ilčíková
Školní metodik prevence na GOAH

Dobrý den, pane Hrdličko, na začátku tohoto týdne (11. - 13. 9.) jsme u Vás s naší školou (GOAH Hodonín) absolvovali adaptační kurzy. Na Vašich kurzech oceňujeme zejména profesionalitu jednání a přístupu vedoucího instruktora a RS a Vašich instruktorů, kteří pracovali s našimi třídními kolektivy.

(redakčně kráceno)

Hodnoceno dne
Masarykova univerzita Brno - pobyt v RS Meziříčko
Jan Česnek
Masarykova univerzita Brno

S pobytem jsme byli spokojení, moc díky.

Hodnoceno dne
COP - školní výlety
Mgr. Kateřina Zedníčková
ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou

Děkuji za fakturu. Výlet se nám líbil. Aktivity i slečna instruktorka byly skvělé. S pozdravem Kateřina Zedníčková

Hodnoceno dne
COP - Adaptační kurz GOAH (ilustrativní foto)
PhDr. Veronika Benešová
zástupkyně Gymnázia a Obchodní akademie Hodonín

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za adaptační kurz, který jste organizovali pro naši školu. Ohlasy našich studentů a třídních učitelů jsou velmi kladné a tak máme velkou radost. Třídní učitelé se shodli, že by pro příští školní rok určitě znovu zvolili Vaši agenturu ... Ještě jednou děkuji jménem naší školy za spolupráci a vstřícnost a budeme se těšit za rok zase na viděnou! (redakčně zkráceno)

Hodnoceno dne
Školní výlet - reference FZŠ O. Chlupa
Miriam Pokorná
FZŠ O. Chlupa Praha

Moc Vám děkujeme za bezvadnou akci - školní výlet. Všichni jsme si to velmi užili, děti byly nadšené. Instruktoři, které jsme měli k dispozici, byli skvělí! Byli jsme spokojeni i se spoluprací veškerého personálu. Díky moc. Za kolegy s pozdravem Miriam Pokorná

Hodnoceno dne
COP Školní výlet
Mgr. Lenka Kulichová Jiráková
Základní škola Havlíčkův Brod

Dobrý den, ve dnech 15. - 17. 6. jsme využili vašich služeb v rámci školního výletu, za což moc děkujeme, neboť program byl super!

Děkuji a s pozdravem Mgr. Lenka Kulichová Jiráková

Hodnoceno dne
Klub Novofoundlanský pes v RS Meziříčko
Michaela Kollertová
Klub Novofoundlanský pes

Dobrý den, právě jsem provedla úhradu faktury. Chtěla bych moc poděkovat za spolupráci, moc rádi se k vám vracíme. Zároveň bych se chtěla domluvit na další sezónu... Moc děkuji a přeji hezký den!

Hodnoceno dne
Rodinný den pro IP Polná
Jiří Doležal
manažer marketingové skupiny

Dobrý den, rád bych poděkoval za bezva programovou akci pro rodinné příslušníky zaměstnanců IP Polná ve středisku RS Meziříčko - užili jsme si to nejen s kolegy, ale i s celou mojí rodinou, hlavně Mareček byl nadšený z raftování, aquazorbingu a taky z pohádkové stezky. Bylo to moc fajn a už se těšíme na nějakou příští společnou akci! Díky, Jirka

Hodnoceno dne