Dětské lanové parky

„Lanová výzva pro malé odvážlivce!“

Věrné kopie lanových parků v outdoorovém areálu Slověnický mlýn přitahují naše malé návštěvníky přímo magicky. Ti by jinak totiž jenom smutně záviděli svým starším sourozencům nebo rodičům, kteří již dosáhli potřebné tělesné výšky a mohli se tak vydat vstříc adrenalinovým hrátkám v korunách stromů.

„Atraktivní aktivity dětského lanového parku zdolávají malé děti již od tří let!“

Dětský lanový park využívají děti již cca od tří let až do výšky 150 cm. Pokud jim nestačí jeden lanový okruh se čtrnácti pohyblivými překážkami, mohou se vydat i na okruh druhý, o něco málo náročnější. Aktivity jsou zaměřeny na rozvoj pohybové inteligence, motoriky, práci s vlastním těžištěm, a hlavně na pořádnou porci zábavy. Proto dětský lanový park často navštěvují skupiny z mateřských či základních škol v rámci školních výletů nebo výchovných akcí. Využíván je i v rámci firemních rodinných akcí, dětskými tábory a veřejností.

Dětské lanové parky si můžete vyzkoušet v našich střediscích

COP Outdoor Slověnický mlýn

Přírodní areál 8 km od Třeboně nabízí svým návštěvníkům zábavu a odpočinek (bez ubytování) v překrásné jihočeské krajině. Těšit se můžete na bohaté outdoorové vyžití pro veřejnost (pouze letní prázdniny) i objednané skupiny.

Cena zahrnuje

  • program včetně vedení instruktory
  • veškerý potřebný materiál a pomůcky
  • DPH