Horská turistika

Nádherné výhledy, ticho, hluboký prožitek.

Souznění s ryzí přírodou. A také zpocená (nejen) záda!

Horská i klasická turistika je velmi oblíbenou a vyhledávanou aktivitou pro jednotlivce i skupiny. Pokud vyrazíte s námi, můžete si být jistí, že vás vezmeme do nádherné a čisté přírody, plné úžasných scenérií, vůní, barev a čistého vzduchu.

Proč na horskou turistiku s námi?

Nechodíme přímo „na dřeň“ - klienty netýráme několikadenními přechody horských masívů, nechodíme do mnohatisícových nadmořských výšek, ale v horách a kopcích se často pohybujeme v rámci našich pohodových zájezdů. Využíváme značených cest, túry vedou průvodci s patřičnou kvalifikací. Našim hlavním cílem je připravit vám neopakovatelný, ale zejména bezpečný zážitek, na který jen tak nezapomenete… A ještě u toho „hejbnete kostrou“ ☺

Věděli jste, že např. v oblasti Julských Alp ve Slovinsku jsme od roku 2008 již provedli více než 1500 studentů českých středních škol v rámci sportovních zážitkových kurzů?

Co si vzít na horskou turistiku?

Vždy od nás s dostatečným předstihem dostanete podrobné pokyny, abyste byli v naprostém komfortu s informacemi i vybavením, které budete potřebovat. Chceme, abyste si odnesli zážitky a byli v maximálním komfortu a pohodě.

Kam vás vytáhneme?

Horskou turistiku si s námi můžete vyzkoušet v rámci některých zájezdů do Slovinska nebo Chorvatska, můžete si ji také nakombinovat s čím dál více oblíbenějším nordic walkingem. A věřte, že pořádně propotit triko dokážeme také na Vysočině nebo na Pálavských vrších.