Vzduchová trampolína

Nejbezpečnější herní prvek na trhu

V outdoorovém areálu Slověnický mlýn najdete celou řadu zábavných, sportovních, pohybových, outdoorových i jiných aktivit, ale mezi nejoblíbenější patří vzduchová trampolína - bezpečná velkoplošná zábava pro každého!

Využití vzduchových trampolín

Vzduchové trampolíny mají své místo ve školách a mateřských školkách, u hotelů a restaurací, ale i v kempech, na dětských hřištích a sportovištích. Vzduchová trampolína je prvek, který může být umístěn prakticky kdekoliv, kde se nabízí možnost trávení volného času. V outdoorovém areálu Slověnický mlýn má vzduchová trampolína naprosto strategické místo - hned vedle kiosku s občerstvením :-)

Zábava pro malé i velké

Skákání na vzduchových trampolínách přináší radost a nadšení dětem, teenagerům i dospělým bez rozdílu věku. Vzduchové trampolíny jsou dnes velmi atraktivním prvkem a díky svému tvaru a konstrukci jsou také právem označovány jako jeden z nejbezpečnějších herních prvků na trhu.

Statistiky uvádí, že se dnes nedostatečně pohybuje každé třetí dítě ve školním věku. To je i hlavním důvodem pro vzrůstající množství dětí s nadváhou. Jak ale naše děti přimět k pohybu?

Hra se zdánlivou beztíží může být motivací ke zdravé pohybové aktivitě. Každého totiž láká znovu a znovu vyzkoušet krátkodobé odpoutání se od gravitace.

Při tomto zábavném stavu „beztíže“ je díky zvýšené odrazové síle každá buňka v těle nucena stále střídat napětí a uvolnění a tento stav tělu velmi prospívá. Skákáním na vzduchové trampolíně trénujete komplexně celé tělo, a to s pozitivním účinkem na srdeční a krevní oběh. Skákání zlepšuje motorický vývoj a pomáhá k udržení stabilní hmotnosti.

Certifikace

Vzduchové trampolíny jsou certifikovány společností TÜV Czech republika a splňují veškeré bezpečnostní požadavky dle norem ČSN EN 1176 a ČSN 14960

Zdroj: skakejte.cz

Vzduchovou trampolínu si můžete vyzkoušet v našich střediscích

COP Outdoor Slověnický mlýn

Přírodní areál 8 km od Třeboně nabízí svým návštěvníkům zábavu a odpočinek (bez ubytování) v překrásné jihočeské krajině. Těšit se můžete na bohaté outdoorové vyžití pro veřejnost (pouze letní prázdniny) i objednané skupiny.

Cena zahrnuje

  • program včetně vedení instruktory
  • veškerý potřebný materiál a pomůcky
  • DPH