Aquaroller

„Spousta zábavy ve dvou - to je Aquaroller“

Vlezete si do obřího válce, obsluha vás odrazí od břehu bazénu, rybníka nebo jezera, a začnou se dít věci!

„Obří vodní válec pro jednoho nebo dva návštěvníky!“

Aquaroller je nafukovací válec, který vám nabízí ideální zábavu pro děti i dospělé. Uvnitř válce je prostor pro jednoho nebo více lidí, kteří se pěšky snaží posunout válec dopředu na vodní hladině. Důležitá je především vzájemná domluva posádky, v opačném případě je z řízeného pohybu válce pouze změť smíchu a těl účastníků.

Aquaroller je vhodný pro rodinné a narozeninové oslavy, firemní teambuilding a skupinové školní akce - výlety, sportovní kurzy apod.

Aquaroller si můžete vyzkoušet v našich střediscích

COP Outdoor RS DRAK Křižanov

Rekreační středisko DRAK Křižanov se nachází v atraktivním prostředí Českomoravské vrchoviny nedaleko Velkého Meziříčí. Poskytuje ubytování v chatách i budově a bohatý outdoorový program pro objednané skupiny.

COP Centrum outdoorových programů RS Meziříčko

RS Meziříčko se může pochlubit skupinovým ubytováním ve vícelůžkových chatách, a proto je ideálním místem pro školní výlety, letní tábory, sportovní kurzy nebo outdoorové akce firem a zájmových sdružení.

COP Outdoor Slověnický mlýn

Přírodní areál 8 km od Třeboně nabízí svým návštěvníkům zábavu a odpočinek (bez ubytování) v překrásné jihočeské krajině. Těšit se můžete na bohaté outdoorové vyžití pro veřejnost (pouze letní prázdniny) i objednané skupiny.

Cena zahrnuje

  • program včetně vedení instruktory
  • veškerý potřebný materiál a pomůcky
  • DPH
Blok Call to action
Přijedeme k vám, kamkoliv...

Tato aktivita může být součástí programu vaší firemní akce, školního kurzu či rodinné oslavy. Přivezeme veškeré vybavení, zajistíme kvalifikované lektory a instruktory.