Paintball

Dva týmy. Adrenalin, napětí, dobrodružství, týmová spolupráce a zážitek. To je PAINTBALL!

Paintball máme skutečně rádi, protože je mimořádně oblíbenou adrenalinovou aktivitou u všech věkových skupin, se kterými se setkáváme. V našem pojetí se jedná o týmovou strategickou hru, plnou zvratů a nečekaných situací, o jejichž výsledku rozhodnete právě vy! Protože paintball se hraje s vášní.

Vybavení na paintball

V COP využíváme pro hru paintball kvalitní poloautomatické značkovače značky Spyder nebo Tippmann, samozřejmostí jsou ochranné pomůcky (certifikovaná ochranná maska, celoprstové rukavice, kombinéza s ochrannou krku). Důležitý pro nás je nejen váš zážitek, ale také bezpečnost.

Kde paintball hrajeme?

Připravili jsme tři přírodní paintballová hřiště, které najdete v outdoorovém areálu Slověnický mlýn v Jižních Čechách a v RS Meziříčko nebo DRAK Křižanov na Vysočině. Pro firemní kolektivy jsme samozřejmě schopni přijet s mobilními překážkami a veškerým vybavením až na místo realizace akce.

Paintball si můžete vyzkoušet v našich střediscích

COP Outdoor RS DRAK Křižanov

Rekreační středisko DRAK Křižanov se nachází v atraktivním prostředí Českomoravské vrchoviny nedaleko Velkého Meziříčí. Poskytuje ubytování v chatách i budově a bohatý outdoorový program pro objednané skupiny.

COP Centrum outdoorových programů RS Meziříčko

RS Meziříčko se může pochlubit skupinovým ubytováním ve vícelůžkových chatách, a proto je ideálním místem pro školní výlety, letní tábory, sportovní kurzy nebo outdoorové akce firem a zájmových sdružení.

COP Outdoor Slověnický mlýn

Přírodní areál 8 km od Třeboně nabízí svým návštěvníkům zábavu a odpočinek (bez ubytování) v překrásné jihočeské krajině. Těšit se můžete na bohaté outdoorové vyžití pro veřejnost (pouze letní prázdniny) i objednané skupiny.

Cena zahrnuje

  • program včetně vedení instruktory
  • veškerý potřebný materiál a pomůcky
  • DPH
Blok Call to action
Přijedeme k vám, kamkoliv...

Tato aktivita může být součástí programu vaší firemní akce, školního kurzu či rodinné oslavy. Přivezeme veškeré vybavení, zajistíme kvalifikované lektory a instruktory.