Robinsonův ostrov

Na motivy známe show „Robinsonův ostrov“

Staňte se novodobými Robinsony a zažijte, jaký je boj o přežití na pustém ostrově. Zvládne váš kmen postavit přístřešek? Nasbíráte dostatek potravy? Čekají na vás nástrahy, které před vás naši moderátoři postaví. Porazíte všechny ostatní v neobvyklých soutěžích? Jen ti nejsilnější, nejhbitější a nejbystřejší můžou vyhrát a stát se novými Robinsony! 

 

Malí Robinsoni budou rozděleny do několika skupin, ve kterých budou společně překonávat celou řadu netradičních úkolů a překážek. Ty otestují jejich schopnosti a dovednosti přežít na pustém ostrově. Celý program je připraven zábavnou a hravou formou, s cílem děti pobavit a zároveň motivovat.

Nebudou chybět akční hry, výhody, skryté imunity či kmenové rady, na kterých se nebude, jak bývá zvykem hlasovat o vyřazení trosečníků, ale naopak se během nich hra bude posouvat vpřed a bude získávat ten správný spád.
 

Zažijte tento program na našich školách v přírodě.

Termín, program, komfort ubytování atd. rádi přizpůsobíme vašim přáním.

Nezapomenutelné aktivity

Nedílnou součástí tematického programu jsou atraktivní outdoorové aktivity, které prohlubují zážitek ze hry a jsou největší přidanou hodnotou škol v přírodě organizovaných Centrem outdoorových programů. Při zdolávání nástrah na Robinsonově ostrově můžete zažít například tyto: