Vysoká síť

„Novodobí námořníci!“

Odvaha je odpor vůči strachu, zvládnutí strachu – ne nepřítomnost strachu.
Mark Twain

Na začátku tě oblékneme do celotělového úvazku, nasadíme ti ochrannou přilbu, zacvakneme karabinu s lanem… „To dáš!“ zazní ze skupiny přihlížejících. V žaludku už cítíš drobné mravenčení. Je to strašná výška!

„Můžeš“, zazní z úst jističe, a to je definitivní ortel. Teď to nesmím vzdát. Musím tam prostě vyšplhat. Pro sebe, pro tým, … Jdu na to!

Stacionární lezecí vysoké sítě se stávají stále oblíbenějším prvkem na nejen dětských hřištích, ale také v outdoorových centrech a areálech. My v rámci našich zážitkových zájezdů tyto oblíbené dobrodružné prvky dokážeme postavit i mobilně, stačí nám k tomu pouze vhodné stromy a zhruba dvě hodiny práce. Vysoká síť je aktivita, kterou zařazujeme do programu různých sportovních nebo eventových akcí, firemních teambuildingů, aktivních zájezdů a v neposlední řadě školních sportovních zájezdů či kurzů v ČR i zahraničí.

COP Outdoor RS DRAK Křižanov

Rekreační středisko DRAK Křižanov se nachází v atraktivním prostředí Českomoravské vrchoviny nedaleko Velkého Meziříčí. Poskytuje ubytování v chatách i budově a bohatý outdoorový program pro objednané skupiny.

COP Centrum outdoorových programů RS Meziříčko

RS Meziříčko se může pochlubit skupinovým ubytováním ve vícelůžkových chatách, a proto je ideálním místem pro školní výlety, letní tábory, sportovní kurzy nebo outdoorové akce firem a zájmových sdružení.

COP Centrum outdoorových programů RS Nesměř

RS Nesměř je středisko na břehu divoké řeky Oslavy, vzdálené 5 km Velkého Meziříčí. Díky ubytování v chatách i v budově je vhodné především pro školy v přírodě.

Cena zahrnuje

  • program včetně vedení instruktory
  • veškerý potřebný materiál a pomůcky
  • DPH