Bungee running

„Běž Forreste, běž…!“

Bungee running je skvělá pomůcka nejen pro rozvíjení síly, ale i pro dobrou zábavu a týmové soutěže. Skládá se z elastického lana, které se snažíte napnout co to jen jde, zatímco jste k němu připoutáni prostřednictvím úvazku a karabiny.

„Atraktivní doplněk programu outdoorového zájezdu.“

Běžíte proti odporu lana, to vás stahuje víc a víc zpět, bojujete, co vám síly stačí, v rukou vám zůstávají kusy trávy. Svaly jsou napnuté k prasknutí, povzbuzování zbytku týmu vás tlačí vpřed, každý centimetr je dobrý. Ještě kousek, ještě malý kousek… a už se vaše tělo klouže po trávě zpět, lehce přibržďováno obsluhou bungee runningu. Vnímáte ohromnou úlevu a pochvalná poplácání týmu…

Bungee running využíváme na různých typech našich akcí, od kurzů až po sportovní nebo outdoorové zájezdy, vždy jako atraktivní doplněk programu. Pojďte si i vy „napnout gumu“ a pořádně si zamakat!

Lukostřelbu si můžete vyzkoušet v našich střediscích

COP Outdoor RS DRAK Křižanov

Rekreační středisko DRAK Křižanov se nachází v atraktivním prostředí Českomoravské vrchoviny nedaleko Velkého Meziříčí. Poskytuje ubytování v chatách i budově a bohatý outdoorový program pro objednané skupiny.

COP Centrum outdoorových programů RS Meziříčko

RS Meziříčko se může pochlubit skupinovým ubytováním ve vícelůžkových chatách, a proto je ideálním místem pro školní výlety, letní tábory, sportovní kurzy nebo outdoorové akce firem a zájmových sdružení.

COP Centrum outdoorových programů RS Nesměř

RS Nesměř je středisko na břehu divoké řeky Oslavy, vzdálené 5 km Velkého Meziříčí. Díky ubytování v chatách i v budově je vhodné především pro školy v přírodě.

COP Outdoor Slověnický mlýn

Přírodní areál 8 km od Třeboně nabízí svým návštěvníkům zábavu a odpočinek (bez ubytování) v překrásné jihočeské krajině. Těšit se můžete na bohaté outdoorové vyžití pro veřejnost (pouze letní prázdniny) i objednané skupiny.

Cena zahrnuje

  • program včetně vedení instruktory
  • veškerý potřebný materiál a pomůcky
  • DPH
Blok Call to action
Přijedeme k vám, kamkoliv...

Tato aktivita může být součástí programu vaší firemní akce, školního kurzu či rodinné oslavy. Přivezeme veškeré vybavení, zajistíme kvalifikované lektory a instruktory.