Stroj času - pouze od 6.třídy

I historie může být zábava

Pomozte nám zachránit minulost, současnost i budoucnost. Záchrana je možná jen s pomocí stoje času, který nás bude přenášet v časové ose. Během kurzu se stanete časovými agenty a zúčastníte se rytířského turnaje, uvidíte živou ukázku lovení mamutů přímo od jeskynního muže nebo budete řídit loď jako anglický námořník a tančit jako rock´n´rollová hvězda.

 

Aby toho nebylo málo, potkáte slavné osobnosti z historie. Těšit se můžete na Kryštofa Kolumba nebo Leonarda da Vinci. Stroj času nás bude přenášet nejenom do minulosti, ale i do budoucnosti. Co kdybychom  se pokusili změnit budoucnost? Dokážeme zabránit katastrofám, které nás v budoucnu možná potkají.

Časem “tam i zpátky” projdeme, abychom překazili plány tajemného Chrona. Vyražme na dobrodružství napříč časem! Naučíme se něco nového o historii a společně se pokusíme zabránit tajemným agentům, aby zničili svět tak, jak ho známe.

Zažijte tento program na našich školách v přírodě.

Termín, program, komfort ubytování atd. rádi přizpůsobíme vašim přáním.

Nezapomenutelné aktivity

Nedílnou součástí tematického programu jsou atraktivní outdoorové aktivity, které prohlubují zážitek ze hry a jsou největší přidanou hodnotou škol v přírodě organizovaných Centrem outdoorových programů. Během cestování v čase můžete zažít například tyto: