Lanový park

„Dobrodružství je částečně o překonávání strachu a sebe sama – a je jedno, jestli člověk zdolá himalájský vrchol, nebo si s téměř panickým strachem z výšek troufne vylézt na překážky v lanovém parku.“

Chcete si užít dobrodružství, adrenalin, zábavu, překonat osobní výzvu, překonat strach z výšek? Můžete to zkusit v našem lanovém parku v outdoorovém areálu Slověnický mlýn. Najdete tam klasický překážkový okruh, jak jste zvyklí,  se třem lanovkami. Budete se pohybovat ve výškách od pěti do deseti metrů, v nádherné přírodní scenérii smíšeného lesa s několika přilehlými typickými jihočeskými rybníky.

„Děti vítány!“

Do našeho lanového parku může téměř kdokoliv – stačí splnit bezpečnostní podmínky provozního řádu a dovršit poctivých 150 cm tělesné výšky. A cesta za dobrodružstvím je vaše!

Jenže co s menšími dětmi? Žádný strach, i na ně jsme mysleli a připravili jsme pro ně věrné kopie našich lanových parků právě pro ně. A pokud si myslíte, že se tak takto snadno dětí zbavíte, jste na omylu - vaše přítomnost je nezbytná! Od začátku nám totiž šlo především o to, abyste si užili naše lanové parky společně!

Naše střediska s lanovými parky

COP Outdoor RS DRAK Křižanov

Rekreační středisko DRAK Křižanov se nachází v atraktivním prostředí Českomoravské vrchoviny nedaleko Velkého Meziříčí. Poskytuje ubytování v chatách i budově a bohatý outdoorový program pro objednané skupiny.

COP Outdoor Slověnický mlýn

Přírodní areál 8 km od Třeboně nabízí svým návštěvníkům zábavu a odpočinek (bez ubytování) v překrásné jihočeské krajině. Těšit se můžete na bohaté outdoorové vyžití pro veřejnost (pouze letní prázdniny) i objednané skupiny.

 

 

Cena zahrnuje

  • program včetně vedení instruktory
  • veškerý potřebný materiál a pomůcky
  • DPH