Lukostřelba

„Lukostřelba zlepšuje trpělivost.“

„Naučte se střílet jako Katniss Everdeenová z Hunger Games nebo Legolas z Pána prstenů“

Lukostřelba je aktivita stará desítky tisíc let. Využívala se zpočátku k lovu, posléze jako součást válečného umění, v novodobé historii jako sportovní odvětví, které se stalo i olympijským sportem. V období milénia se lukostřelba začala objevovat ve volnočasových centrech, byla stále častěji využívána v outdoorových programech a při firemních akcích.

Lukostřelba je velmi vděčná aktivita - můžeme s ní soutěžit nebo se jen bavit, učí trpělivosti a soustředění, lze ji také využít na programech při programech pro firmy, školy i veřejnost a v neposlední řadě např. také pro vozíčkáře nebo úplně malé děti. Stala se tak nezbytnou a oblíbenou součástí našeho programového portfolia.

Lukostřelbu si můžete vyzkoušet v našich střediscích

COP Outdoor RS DRAK Křižanov

Rekreační středisko DRAK Křižanov se nachází v atraktivním prostředí Českomoravské vrchoviny nedaleko Velkého Meziříčí. Poskytuje ubytování v chatách i budově a bohatý outdoorový program pro objednané skupiny.

COP Centrum outdoorových programů RS Meziříčko

RS Meziříčko se může pochlubit skupinovým ubytováním ve vícelůžkových chatách, a proto je ideálním místem pro školní výlety, letní tábory, sportovní kurzy nebo outdoorové akce firem a zájmových sdružení.

COP Centrum outdoorových programů RS Nesměř

RS Nesměř je středisko na břehu divoké řeky Oslavy, vzdálené 5 km Velkého Meziříčí. Díky ubytování v chatách i v budově je vhodné především pro školy v přírodě.

COP Outdoor Slověnický mlýn

Přírodní areál 8 km od Třeboně nabízí svým návštěvníkům zábavu a odpočinek (bez ubytování) v překrásné jihočeské krajině. Těšit se můžete na bohaté outdoorové vyžití pro veřejnost (pouze letní prázdniny) i objednané skupiny.

Cena zahrnuje

  • program včetně vedení instruktory
  • veškerý potřebný materiál a pomůcky
  • DPH
Blok Call to action
Přijedeme k vám, kamkoliv...

Tato aktivita může být součástí programu vaší firemní akce, školního kurzu či rodinné oslavy. Přivezeme veškeré vybavení, zajistíme kvalifikované lektory a instruktory.