Nordic walking

Chůze se speciálními chodeckými holemi

Milujeme NORDIC WALKING! A zveme vás, abyste si tuto čím dál více populární zážitkovou pohybovou aktivitu vyzkoušeli právě s námi.

Nordic walking, nebo chcete-li severská chůze, patří jednoznačně mezi naše nejoblíbenější aktivity. Proto jej najdete ve většině našich aktivních zájezdů, ať již jako hlavní náplň nebo jako doplněk ostatních zážitků. Nordic walking chodíme v. ČR, ve Slovinsku, v Chorvatsku a vlastně kdekoliv se jen dá…

Co je to „ten“ Nordic walking???

Nordic walking je chůze se speciálními chodeckými holemi. Nabízí velice efektivní a poměrně snadnou cestu k aktivnímu pohybu v přírodě bez ohledu na věk, pohlaví nebo tělesnou zdatnost. Nordic Walking může provozovat každý, kdo se chce hýbat a udělat něco pro své zdraví, navíc příjemným způsobem na čerstvém vzduchu. V našem podání jej ještě doplňujeme o jednoduchá zážitková cvičení s holemi a zábavné drobné hry. Smích je totiž kořením života a k našim programům jednoznačně patří! :)

Proč zařazujeme Nordic walking do našich zájezdů a akcí?

  • Je zábavnou a efektivní pohybovou aktivitou.
  • Nordic walking můžeme provozovat ve všech ročních obdobích.
  • Nezáleží vůbec na velikosti a složení skupiny.
  • Jsme venku na čerstvém vzduchu v přírodě.
  • Je to pohybová aktivita, která pozitivně ovlivňuje psychiku člověka, umožňuje lepší zvládnutí stresu, uvolňuje psychické napětí a odpoutává od starostí každodenního života.
  • A protože ho sami máme moc rádi!

Vybavení na Nordic walking

Kromě nordic walkingových holí budete potřebovat pouze pohodlné oblečení, nízké sportovní nebo trekové boty a maximálně ledvinku nebo batůžek (ideálně běžecký) na pití nebo drobné občerstvení. No řekněte, není to svoboda?

Hole na Nordic walking

Sami pro sebe i pro naše klienty používáme špičkové nordic walkingové hole světoznámé značky LEKI, chceme vám totiž nabídnout jen to nejlepší pro váš aktivní zážitek! Hole vám v rámci našich zájezdů samozřejmě zapůjčíme, nastavíme a seřídíme zdarma.

LEKI hole spojují nejlepší patentovanou technologii, kvalitu, bezpečnost a pohodlí. V celé fitnes oblasti, ale i v oblasti prevence a rehabilitace, stejně tak i ve školách zvyšují odpovídající materiály nordic walkingových holí radost z pohybu a prospěšný vliv na zdraví. Předpokladem k tomu je i ideální přenos síly prostřednictvím poutkovému systému Trigger Shark.

Lukostřelbu si můžete vyzkoušet v našich střediscích

COP Outdoor RS DRAK Křižanov

Rekreační středisko DRAK Křižanov se nachází v atraktivním prostředí Českomoravské vrchoviny nedaleko Velkého Meziříčí. Poskytuje ubytování v chatách i budově a bohatý outdoorový program pro objednané skupiny.

COP Centrum outdoorových programů RS Meziříčko

RS Meziříčko se může pochlubit skupinovým ubytováním ve vícelůžkových chatách, a proto je ideálním místem pro školní výlety, letní tábory, sportovní kurzy nebo outdoorové akce firem a zájmových sdružení.

COP Centrum outdoorových programů RS Nesměř

RS Nesměř je středisko na břehu divoké řeky Oslavy, vzdálené 5 km Velkého Meziříčí. Díky ubytování v chatách i v budově je vhodné především pro školy v přírodě.

COP Outdoor Slověnický mlýn

Přírodní areál 8 km od Třeboně nabízí svým návštěvníkům zábavu a odpočinek (bez ubytování) v překrásné jihočeské krajině. Těšit se můžete na bohaté outdoorové vyžití pro veřejnost (pouze letní prázdniny) i objednané skupiny.

Ceník individuálních a skupinových lekcí

Cena zahrnuje

  • vedení lekce instruktorem
  • zapůjčení holí zdarma (na vyžádání)
  • případnou dopravu na lekci
Přijímáme platební karty
Ceník individuálních lekcí formát (505.52 KB) Stáhnout
Blok Call to action
Přijedeme k vám, kamkoliv...

Tato aktivita může být součástí programu vaší firemní akce, školního kurzu nebo se můžeme sejít na soukromé nebo skupinové lekci. Přivezeme veškeré vybavení, zajistíme kvalifikované lektory a instruktory.