Piráti z Karibiku

Zvedněte kotvu, odplouváme

Napněte plachty, všichni na pravobok a plavba může začít! Staňte se věhlasnými piráty a bojujte po boku kapitána Jacka Sparrowa. Společně s kapitánem Sparrowem se vydáte na širé moře a naučíte se správnému pirátskému životu – postavíte loď, naučíte se orientovat v pirátských mapách, budete luštit tajemné zprávy nebo bojovat společně jako jeden muž. 

 

Váš největší nepřítel v celém Karibiku je obávaný pirát Davy Jones a jeho mořská nestvůra, která ničící vše co se na moři jenom šustne. Dokážete společně porazit nepřítele, abyste se stali nejmocnějšími piráty v celém Karibiku?

Malí piráti budou rozdělení do několika posádek. Každá splní několik úkolů a výzev, díky kterým postupně odhalí celou mapu Karibiku. Pomocí velkých i malých her získají piráti indicie k zastavení Krakena a nastolení míru v celém Karibiku.

Zní to snadně? Nenechte se zmást. Kraken je neporazitelná nestvůra! A na piráty čeká spousta neočekávaných překvapení. Co víc piráti musí zjistit, jak Krakena porazit! Dokážou to? Zažijete s námi neopakovatelné dobrodružství plné adrenalinu, vzrušení a hraných scének!
 

Zažijte tento program na našich školách v přírodě.

Termín, program, komfort ubytování atd. rádi přizpůsobíme vašim přáním.

Nezapomenutelné aktivity

Nedílnou součástí tematického programu jsou atraktivní outdoorové aktivity, které prohlubují zážitek ze hry a jsou největší přidanou hodnotou škol v přírodě organizovaných Centrem outdoorových programů. Při pirátské plavbě Karibikem můžete zažít například tyto: