Raftování

„Raftování je spousta her, zábavy a soutěží na stojaté vodě - na rybníku"

„Být úspěšný na stejné lodi vyžaduje týmového ducha“

Raftování je venkovní rekreační i sportovní aktivita, která je provozována na nafukovacím raftu. Spočívá v různých netradičních, soutěžních a zábavných aktivitách na stojaté vodě (rybník). Rafting je považován za specifický extrémní sport, který může být životu a zdraví nebezpečný, zato raftování je plno bezpečné zábavy! 

Bezpečnost nade vše!

Abychom podpořili bezpečnost všech našich účastníků při ragtování, vybavíme je certifikovanými bezpečnostními vestami a jsou pod neustálým dohledem instruktora. 

Raftování můžete vyzkoušet například v těchto našich střediskách

COP Outdoor RS DRAK Křižanov

Rekreační středisko DRAK Křižanov se nachází v atraktivním prostředí Českomoravské vrchoviny nedaleko Velkého Meziříčí. Poskytuje ubytování v chatách i budově a bohatý outdoorový program pro objednané skupiny.

COP Centrum outdoorových programů RS Meziříčko

RS Meziříčko se může pochlubit skupinovým ubytováním ve vícelůžkových chatách, a proto je ideálním místem pro školní výlety, letní tábory, sportovní kurzy nebo outdoorové akce firem a zájmových sdružení.

Cena zahrnuje

  • program včetně vedení instruktory
  • veškerý potřebný materiál a pomůcky
  • DPH
Blok Call to action
Přijedeme k vám, kamkoliv...

Tato aktivita může být součástí programu vaší firemní akce, školního kurzu či rodinné oslavy. Přivezeme veškeré vybavení, zajistíme kvalifikované lektory a instruktory.

Aktivita je osvědčeným prvkem našich programů