Samostatné aktivity

Vyberte si ze široké nabídky outdoorových a adrenalinových aktivit

Můžete si vybrat pouze aktivity, které vás oslovily, které se vám líbí a chtěli byste je vyzkoušet. Vyberte si z nabídky samostatných aktivit a pojďte se parádně pobavit!

Zkušení instruktoři jsou zárukou spokojenosti

Na realizaci samostatných aktivit se podílí zkušení instruktoři, převážně absolventi nebo studenti vyšších ročníků vysokých škol a univerzit se zaměřením (nejen) na zážitkovou pedagogiku a pedagogické směry.

Samostatné aktivity vám nabídneme v našich střediscích

COP Outdoor RS DRAK Křižanov

Rekreační středisko DRAK Křižanov se nachází v atraktivním prostředí Českomoravské vrchoviny nedaleko Velkého Meziříčí. Poskytuje ubytování v chatách i budově a bohatý outdoorový program pro objednané skupiny.

COP Centrum outdoorových programů RS Meziříčko

RS Meziříčko se může pochlubit skupinovým ubytováním ve vícelůžkových chatách, a proto je ideálním místem pro školní výlety, letní tábory, sportovní kurzy nebo outdoorové akce firem a zájmových sdružení.

COP Centrum outdoorových programů RS Nesměř

RS Nesměř je středisko na břehu divoké řeky Oslavy, vzdálené 5 km Velkého Meziříčí. Díky ubytování v chatách i v budově je vhodné především pro školy v přírodě.

COP Outdoor Slověnický mlýn

Přírodní areál 8 km od Třeboně nabízí svým návštěvníkům zábavu a odpočinek (bez ubytování) v překrásné jihočeské krajině. Těšit se můžete na bohaté outdoorové vyžití pro veřejnost (pouze letní prázdniny) i objednané skupiny.

Cena

Cenu pro firemní kolektivy kalkulujeme individuálně dle velikosti skupiny a celkové poptávky.
Ceníky pro školní kolektivy jsou ke stažení u jednotlivých kurzů. Tyto ceny se nevztahují na veřejnost v areálu Slověnický mlýn (provoz pouze o letních prázdninách)

Cena zahrnuje

Cena zahrnuje

  • program včetně vedení instruktory
  • veškerý potřebný materiál a pomůcky
  • DPH

Instruktoři se věnují klientům pouze po dobu realizace samotných aktivit. Termín a čas realizace určuje vedoucí instruktor po dohodě s klientem na základě obsazenosti aktivity nebo personálu. 

Instruktoři

Vít Vlk - ředitel COP
Vít Vlk
ředitel COP OUTDOOR
COP Outdoor - Karel Brožek
Karel Brožek
vedoucí instruktor, vedoucí areálu RS Meziříčko
COP OUTDOOR Jana Svobodová
Jana Svobodová
master instruktorka

Hodnocení kurzu

COP - lanový park
MUDr. Dan Nekvapil
KODOKAI BRNO z.s.

Dobrý den, děkuji Vám za krásné zážitky, všem se Airsoft i Lanová dráha moc líbily. Fakturu proplatíme. Děkuji Vám. Přeji pěkný den. S pozdravem MUDr. Dan Nekvapil

Hodnoceno dne
SZŠ Pardubice sportovní kurz - bumperball
Mgr. Blanka Hlavničková
SZŠ Pardubice

Pane Hrdličko, moc děkujeme za program, který pro nás připravil COP dne 22.6. v Křižanově. Žákům se opět moc líbil. Za mě velká pochvala za organizaci celého dne, krásně jsme to zvládli do večeře a nebylo nutné nic odkládat na večer, případně nějaké aktivity rušit. Všichni Vaši instruktoři byli fajn a vše měli dobře připraveno. A teď Vás jen moc prosím o rychlé vyúčtování celé akce, abych to stačila do konce června dát k proplacení :-) Na další spolupráci se za SZŠ Pardubice těší Blanka Hlavničková

Hodnoceno dne
Přizpůsobíme Vám program i termín na míru!

Rádi vyhovíme všem vašim přáním, ale ani naše kapacita není neomezená. Rezervujte si termín včas!

Potřebujete poradit?
Poradíme a pomůžeme s výběrem.
Petr Hrdlička
Bc. Petr Hrdlička