Zimní programy

Délka 5 – 7 dní
Lokace Česká republika
Doprava vlastním prostředkem
Ubytování rekreační střediska, penziony
Strava plná penze
Objednat

Popis programu

Zimní programy jsou v naší nabídce programů novinkou, ale lektoři a instruktoři CENTRA OUTDOOROVÝCH PROGRAMŮ mají s pořádáním těchto typů kurzů bohaté zkušenosti.

Výhodou těchto kurzů je velmi příznivá cena a také to, že v případě nedostatku sněhu nebo špatného počasí pro Vás zajistíme celodenní intenzivní prožitkový program (uvnitř nebo venku). Součástí programu jsou i netradiční zimní sporty a hrátky na sněžnicích. Milovníci adrenalinu ocení i zimní bumperball, bungee running, lanové programy, paintball, lukostřelbu a další atraktivní programy.

Součástí zimního programu může být rovněž výuka bezpečného pohybu v horách, lavinové prevence, „kamarádské“ záchrany z laviny a neodkladné základní první pomoci.

Připravíme pro Vás lyžařský kurz s ubytováním a stravováním, výukou lyžování nebo snowboardingu a večerním doplňkovým programem. Výuku lyžování nebo snowboardingu zajišťují sami pedagogové, v případě zájmu Vám zajistíme i instruktory s kvalifikací pro výuku školního lyžování a snowboardingu.